Įvairenybės

Vėliava – stilingas būdas atkreipti dėmesį

Kurti savo identitetą, formuoti įvaizdį, pritraukti potencialių klientų, pozicionuoti save rinkoje, transliuoti žinią apie vertybes ir išskirtinumą – tokie tikslai mūsų negąsdina. Padėti verslams, organizacijoms ir įstaigoms kurti savo prekės ženklo tapatumą padedame kasdien. Logotipai, internetinės svetainės ir socialinių tinklų paskyros, skrajutės, naujienlaiškiai, TV reklama – puikūs informacijos peravimo kanalai, tačiau mūsų darbas, kurį vadiname ir pomėgiu – vėliavos. Spauda ant tekstilės kuriame ypatingos kokybės gaminius, kurie puošia renginius, biurus, miestų aikštes, automobilius ir net valstybių vadovų darbo stalus.

Vėliavų gamyba – subtilus, įdomus ir iššūkių kupinas darbas. Kiekvieną dieną susiduriame su įvairiausio profilio klientais, kurių poreikiai ir lūkesčiai skiriasi. Mums vienodai svarbus klientas, kuris nori pasipuošti savo namo kiemą standartiniu gaminiu iš mūsų elektroninės parduotuvės, ir užsakovas, kuris pateikia didžiulį užsakymą puikiai pasaulyje žinomam prekės ženklui populiarinti. Specializuojamės ties tekstilinių gaminių kūrimu ir galime kokybiškai atlikti tiek itin didelio formato užsakymus, tiek smulkiąją spaudą. Didelio formato gaminiai paprastai eksploatuojami lauko erdvėse, kur susiduria su temperatūrų pokyčiais, lietumi, vėjo daroma žala. Džiugu, kad technologijos nuolat keičiasi ir tobulėja, todėl galime pagaminti ypač kokybiškus ir ilgaamžius gaminius, kuriais klientai gali džiaugtis ilgiau. Siekiame ne tik pateikti kokybišką spaudos gaminį, tačiau iš esmės išspręsti kliento problemą, todėl siūlome ir vėliavų laikiklius, stiebus, tvirtinimo elementus, pagrindus bei mechanizmus. Turime ilgametę darbo patirtį, todėl galime ne tik įgyvendinti užsakymus, tačiau ir pasiūlyti sprendimus bet kokio tipo klientui. Vėliava – ne tik estetinį pasigerėjimą keliantis atributas, bet ir puiki priemonė skatinti pardavimus verslams. Naudojant vėliavas galima geriau atkreipti potencialių klientų dėmesį, išsiskirti iš konkurentų bei taip padidinti pardavimus, kas ypač aktualu įvairiausio dydžio verslams. Tokie spaudos gaminiai potencialiems klientams padeda susidaryti teigiamą įvaizdį apie verslą, liudija apie aukštą paslaugų ar prekių kokybę, o pats verslas atrodo patikimesnis. Todėl suprantame, jog įgyvendinant klientų užsakymus privalome laikytis aukščiausių kokybės standartų, nes nekokybiškas gaminys iš karto sukeltų atmetimo reakciją ir rezultatai būtų visiškai priešingi nei tikėtasi. Didieji spaudos gaminiai turi būti ilgaamžiai, atsparūs aplinkos veiksniams, patogiai ir kokybiškai tvirtinami, na o mažieji gaminai, tokie kaip pastatomos ant tvirto pagrindo ar automobilinės vėliavėlės, turi būti ypač kokybiškai atspaustos, nes yra matomos iš ypač arti.

Džiaugiamės kad šiuolaikinės technologijos leidžia atlikti darbus greičiau, efektyviau ir kokybiškiau. Kiekvieną gaminį prieš pristatant klientui testuojame ir nuodugniai apžiūrime, nes mūsų tikslas yra ne vienkartinė paslauga, o nuolatiniai klientai ir iš lūpų į lūpas sklindanti rekomendacija. Vėliavos – puikus būdas pranešti žinią apie save pasauliui greitai, užtikrintai ir stilingai.

www.flagmanas.lt

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą