Studijos - Karjera

VDU pristato naują įvaizdinį klipą

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), Europos universitetų aljanso „Transform4Europe“ narys, pristato naują įvaizdinį klipą, kuriame pasirodo ir jį įgarsina Rūta Meilutytė, VDU studentė, daugkartinė Lietuvos, Europos ir pasaulio moterų plaukimo rekordininkė bei čempionė. Šis klipas kviečia perdėlioti kirčius, kablelius universiteto kasdieniame gyvenime: pažvelgti į mokslą per žmogaus prizmę, primenant, kad didžiausią vertę kuria ne pastatai, bet asmenys, kuriuos kasdien sutinki universiteto koridoriuose. VDU – apie žmogiškumą, pagarbą ir jautrumą kitam.

Bendruomenės širdies plakimas negali būti stimuliuojamas dirbtinai. Tai jausmas, kuris užgimsta tuomet, kai tam sudaromos sąlygos. Jis tave pasitinka vos perėjus slenkstį. Studentai, dėstytojai, administracijos darbuotojai – kiekvienas ir kiekviena iš mūsų yra svarbi universiteto dalis. Klipą įgarsinusios Rūtos Meilutytės žodžiuose – kvietimas tikėti savimi ir kurti pilnatvės jausmą bendruomenėje, santykyje su kitu.

Šiuo nerimo laikotarpiu svarbiau nei bet kada yra prisiminti, kad kiekvienas iš mūsų gali būti stiprus kaip asmenybė ir kaip bendruomenės narys. Palaikymas, draugystė ir bendrystės jausmas yra tai, kas leidžia mums įveikti iššūkius ir tęsti kelionę, net kai aplinkybės atrodo itin sudėtingos.

Šis klipas kviečia kiekvieną iš mūsų pažvelgti vienas kitam į akis ir pasakyti: „Man pavyks“, bet dar svarbiau – pasakyti tai kitiems. Vienas žmogus gali keisti aplinkinių gyvenimus, o bendruomenė – viso pasaulio veidą. VDU – tai ne tik mokslo ir studijų įstaiga, tai vieta, kur kiekvienas yra kviečiamas augti ir būti dalimi kažko kur kas didesnio nei mes patys.

Klipas: https://www.youtube.com/watch?v=Hq_7qPmbcqI

Pranešimą paskelbė: Martynas Gedvila, Vytauto Didžiojo universitetas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą