Studijos - Karjera

VDU kviečia į Virtualias moksleivių dienas

Artėjant kiek kitokiems nei įprasta valstybiniams brandos egzaminams, turbūt daugelio abiturientų galvose dūzgia įvairiausios mintys, susijusios su ateities pasirinkimais ir klausimu – ką daryti, kad priimtas sprendimas būtų teisingas?

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia moksleivius dalyvauti Virtualiose moksleivių dienose. Nuo gegužės 21 d. iki birželio 4 d. vyksiančiuose susitikimuose su fakultetų atstovais moksleiviai galės daugiau sužinoti apie studijas universitete, susipažinti su studijų programomis, užduoti visus rūpimus klausimus. 

Į virtualius susitikimus kviečia VDU Švietimo akademija, Politikos mokslų ir diplomatijos, Teisės, Gamtos mokslų, Menų ir kiti VDU fakultetai. Susipažinti su susitikimų datomis ir užsiregistruoti į norimą susitikimą kviečiame čia

Taip pat, Vytauto Didžiojo universitetas siekdamas, kad priėmimas į studijas būtų paprastas kaip 2×2, kviečia abiturientus birželio 4 d. ir 11 d. dalyvauti virtualiuose susitikimuose ir sužinoti viską apie bendrąjį priėmimą į Universitetą 2020 metais. Registracija į susitikimus bus vykdoma nuo gegužės 25 dienos. Daugiau informacijos. 

Pranešimą paskelbė: Karolina Lenkauskaitė, Vytauto Didžiojo universitetas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą