Gamta ir gyvūnai

TV3 grupė imasi rengti tvarumo strategiją

Baltijos šalyse veikianti žiniasklaidos grupė „TV3 Grupė“ skelbia pradedanti rengti tvarumo strategiją. „All Media Lithuania“ pasirašė sutartį su „Vesta Consulting“, kuri šiame procese konsultuos visą TV3 grupę tvarumo klausimais.

„Žiniasklaidos vaidmuo visuomenėje yra ypatingas – ji gali įkvėpti ir tapti sektinu pavyzdžiu daugybei žmonių. Suvokiame savo, kaip didžiausios žiniasklaidos grupės Lietuvoje, atsakomybę, todėl TV3 imasi lyderystės ir savo pavyzdžiu rodo tvarumo bei tvarios plėtros svarbą. Daug kartų įsitikinau, kad geras pavyzdys yra užkrečiamas, todėl neabejoju – mūsų tvarumo strategija tarnaus visiems“, – komentuoja „All Media Lithuania“ generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Pasak jos, tvarumo strategija bus taikoma visoms TV3 grupės bendrovėms ir jų vykdomai veiklai – valdomiems prekių ženklams ir žiniasklaidos kanalams.

„Daugelį metų rūpinamės visuomene, kurioje gyvename – nuo filmų neįgaliesiems pritaikymo iki ne vieną dešimtmetį skaičiuojančių iniciatyvų, tarp kurių „Išsipildymo akcija“ ar „Pyragų diena“. Tai – projektai, kurių metu, įtraukdami Lietuvos gyventojus, siekiame padėti sergantiems vaikams. Prisijungti prie tokių pat ilgaamžių projektų, skatinančių bendruomeniškumą, kviečiame ir visai šaliai svarbių švenčių proga – Kovo 11-ąją „Lietuvos garbėje“ apdovanojame savo šalies herojus, o Liepos 6-ąją sukūrėme tradiciją, kuri jau tapo po visą pasaulį išsibarsčiusius lietuvius suvienijančiu reiškiniu – 21 valandą  giedame „Tautišką giesmę“, – sako L. Blaževičiūtė.

„All Media Lithuania“ ir kitos TV3 grupės įmonės taip pat skiria daug dėmesio darbuotojų gerovei, užtikrindama lyčių lygybę tiek darbo, tiek atlygio atžvilgiu, įmonės viduje palaiko skaidrumo politiką. Įmonės taiko įvairias tvarumo priemones, leidžiančias sumažinti neigiamą poveikį aplinkai – naudojamas išmanusis apšvietimas, rūšiuojamos atliekos, mažinamas popieriaus naudojimas.

„Prie tvaraus vartojimo prisidedame ir kurdami tai daryti skatinančius televizijos projektus ar iniciatyvas. Pavyzdžiui, šių metų pradžioje, suvieniję jėgas su elektronine prekyviete „Vinted“, skatinome atsakingesnę pirkimo iš antrų rankų galimybę. O pernai tapome visuomenę su klimato kaitos problemomis supažindinusio, 16 Lietuvos miestų apkeliavusio ir 27 tūkst. lankytojų pritraukusio „Klimato muziejaus“ informaciniais rėmėjais. Prasidėjus karui, jungėmės ir prie kitų iniciatyvų, pavyzdžiui – „MySanctions“, raginusios Europos gyventojus mažinti iškastinio kuro naudojimą keičiant tam tikrus savo kasdienius įpročius – nuo šildymo namuose sumažinimo iki kelionių asmeniniais automobiliais ribojimo“, – tvarumo iniciatyvas vardija „All Media Lithuania“ generalinė direktorė.

Pasak tvarumo strategijos rengimą konsultuojančios įmonės „Vesta Consulting“ vadovo Evaldo Savickio, „All Media Lithuania“ kartu su TV3 grupe yra viena pirmųjų šiame sektoriuje veikiančių įmonių, nusprendusių imtis tvarumo iš esmės.

„Džiaugiamės turėdami galimybę prisidėti prie TV3 grupės tvarumo strategijos rengimo. Matome, kad įmonė, nepaisydama jau vykdomų tvarumo iniciatyvų, drąsiai imasi naujų atsakomybių ir iššūkių siekdama maksimalaus tvarumo tiek tiesioginėje, tiek netiesioginėje veikloje“, – komentuoja E. Savickis.

Planuojama, kad tvarumo strategijos rengimas užtruks iki šių metų pabaigos.

„Kaip sklandžiai pavyks rengti tvarumo strategiją, priklausys tiek nuo pačios organizacijos vadovų ryžto, tiek nuo darbuotojų ir kitų suinteresuotų šalių įsitraukimo. Svarbus aspektas yra ir reikiamos informacijos apie suinteresuotas šalis – tiekėjus, klientus, darbuotojus ir kt. – surinkimas. Bet kokiu atveju, rengiant tvarumo strategiją yra svarbiausia jos kokybė nei parengimo greitis – kiek organizacija nori gilintis į tvarumą ir siekti išsikeltų tvaresnės veiklos tikslų. Tikimės, kad mūsų partnerystė padės pasiekti ilgalaikius grupės strateginius tikslus, kurių pasiekimas turės didelę įtaką ne tik įmonei, bet ir vienai svarbiausių jos suinteresuotų šalių – visuomenei“, – pabrėžia „Vesta Consulting“ vadovas.

TV3 grupei Lietuvoje priklauso televizijos kanalai „TV3“, „TV6“, „TV8“ ir „TV3 Plus“, naujienų portalas tv3.lt, nemokama internetinė vaizdo platforma „TV3 Play“, radijo stotis „Power Hit Radio“, internetinė radijo stotis „PWR Gold“. Baltijos regione taip pat veikia TV3 grupei priklausanti naujos kartos televizija „Go3“, platų sporto šakų pasirinkimą siūlantys kanalai „TV3 Sport“, „TV3 Sport 2“ ir „TV3 Sport Open“ bei populiarių filmų kanalas „TV3 Film“.

 

Pranešimą paskelbė: Justina Daščioraitė, UAB „Idea Prima”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą