Studijos - Karjera

Tarptautinę taikos dieną – moksleivių žygis už darnią globalios visuomenės plėtrą

Rugsėjo 21 d., šeštadienį, Paragių km. Akmenės r. organizuojamas respublikinis žygis moksleiviams.

Pagrindinis Tarptautinę taikos dieną rengiamo žygio siekis – paskatinti pozityvius ateities pokyčius, kurie gali prasidėti kiekviename iš mūsų ir darnią globalios visuomenės plėtrą.

Renginio metu vaikų ir jaunuolių laukia ne tik pažintis su įspūdingu Paragių dvaru, bet ir  edukacijos bei diskusijos apie gyvybiškai svarbias viso pasaulio problemas bei jų sprendimo būdus.

Specialiai moksleiviams įrengto „Pasaulio miestelio“ kūrybinėse, edukacinėse, meninėse, eksperimentinėse dirbtuvėse, jaunieji žygeiviai apmąstys savo tapatybę, gyvenimo būdą, atsakomybės ribas už save ir savo aplinką bei apsvarstys, kokiomis priemonėmis jie gali prisidėti prie pasaulyje egzistuojančios nelygybės mažinimo, taikos palaikymo ir darnios globalios visuomenės plėtros. Miestelyje taip pat bus diskutuojama apie darnaus vystymosi problemas, darnų vartojimą vartotojiškos visuomenės sąlygomis, darnaus vystymosi tikslus, skurdą bei socialinę atskirtį  ir iššūkius šiuolaikinėje visuomenėje.

Edukacines pasaulio miestelio pramogas vaikams organizuos „Lietuvos skautijos“ nariai, siekiantys ugdyti dorus, kilnios dvasios, tvirto būdo, sveikus, sąmoningus, mylinčius gamtą žmones ir naudingus piliečius savo valstybei.

Projektas „Pasaulis ir Aš“  yra finansuojamas LR Užsienio reikalų ministerijos Visuomenės švietimo ir informavimo apie vystomąjį bendradarbiavimą programos lėšomis. Formaliojo ugdymo įstaigos apsijungę su neformaliojo vaikų švietimo įstaigomis, kuria visuminį jaunimo požiūrį į pasaulį. Projektą įgyvendina Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.

Daugiau informacijos

Renata Dambrauskaitė Pėželienė
LVJC Neformaliojo švietimo mokymų skyriaus metodininkė
Konstitucijos pr. 25, LT-08105 Vilnius
Tel. (8 5) 205 4695
El. p. renata@lvjc.lt
www.lvjc.lt

Pranešimą paskelbė: Jūratė Janavičienė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą