TV laidos

Stuburo slankstelį susilaužiusi D. Meškaitė-Kisielienė jau ruošiasi „Eurovizijos“ atrankai

Neseniai rimtą nugaros traumą patyrusi dainininkė Dileta Meškaitė-Kisielienė po truputį atgauna jėgas. Sveikstančią kolegę nustebinti ir palinkėti greičiau pasveikti sumanė kitos grupės „Queens of Roses“ narės – Giedrė Girnytė ir Akvilė Kisielienė. Merginos į pagalbą pasikvietusios kulinarinės TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ komandą jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. sės prie pusryčių stalo, prie kurio netrūks atvirų moteriškų pokalbių.

Šeštadienio rytą padedamos profesionalaus ir išradingo šefo bei maisto stilisto Reinaldo Janonio, grupės merginos Diletai gamins skanius pusryčius. Draugėms linksmai plušant virtuvėje, dainininkė ir įvairių televizijos projektų dalyvė D. Meškaitė-Kisielienė atvirai pasakos apie savo traumą, kuri nutiko paslydus nuo laiptų.

„Aš nesitikėjau, kad viskas taip rimta. Maniau, kad čia yra paprastas sumušimas, kad man padės pora masažiukų ir praeis tas nugaros skausmas“, – kulinarinėje laidoje pasakos dainininkė.

Tačiau apsilankius pas gydytojus viskas pasirodė kur kas rimčiau: „Kad yra tokia situacija aš supratau tik tada, kai pamačiau stuburo nuotrauką ir tą slankstelį. Iš pradžių taip viskas nutirpo, netikėjau, bet pasakė, kad čia rimtai sulūžo.“

Porą savaičių mergina griežtai laikėsi nustatyto gydytojų rėžimo, mažai judėjo. Tačiau D. Meškaitė-Kisielienė juokiasi, kad jos nestabdo net stuburo trauma – kartu su kitomis grupės narėmis ji jau vėl ruošiasi artėjantiems projektams. Laidoje „Virtuvės istorijos“ grupės merginos atskleis, kad vienas iš jų – „Eurovizijos“ atranka.

Kaip ir praėjusioje atrankoje, „Eurovizijoje“ merginos vėl pasirodys tryse. Anksčiau buvusios „4 Roses“ neseniai pakeitė ne tik grupės pavadinimą, bet ir sudėtį – iš grupės pasitraukė Eglė Čepaitė-Keturkė. A. Kisielienė prisipažino, kad taip atsitiko tarp grupės narių kilus nesutarimams.

„Galbūt kažkokių klaidų padarėme mes, galbūt mūsų buvusi kolegė Eglė. Bet tiesiog supratome, kad mums tryse yra paprasčiau, lengviau ir maloniau dirbti. Pavadinimą pakeitėme Eglės prašymu“, – šeštadienio rytą laidoje prie pusryčių stalo pasakos A. Kisielienė.

Linksmą ir atvirą grupės „Queens of Roses“ narių interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų televizijos žiūrovai išgirs jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!

Prekės pigiau:
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą