Gamta ir gyvūnai

Startuoja trečiasis „Sorainen Shared Mission“ programos sezonas: dėmesys aplinkosaugos projektams

Teisės firma „Sorainen“, siekdama prisidėti prie visuomenės gerovės, jau trečius metus iš eilės kviečia organizacijas dalyvauti programoje „Shared Mission“, kurios dalyviams bus teikiamos nemokamas teisinės ir mokestinės konsultacijos. Šių metų programos tema – aplinkosauga.

Sveikos aplinkos kūrimas pasitelkiant inovacijas

Programoje dalyvauti kviečiamos bendrovės, nevyriausybinės organizacijos ir startuoliai, vystantys inovatyvius projektus, paslaugas ir iniciatyvas, kurios sprendžia su gamtosauga susijusias problemas ir taip prisideda prie gerovės užtikrinimo Lietuvoje ir visame regione.

„Sveika aplinka yra vienas iš kertinių aspektų siekiant tvaraus vystymosi tikslų. Pasaulis turi įdėti daugiau pastangų, kad rastų geresnius sprendimus aplinkosaugos problemoms. Šiame pokytyje svarbų vaidmenį atlieka ir verslas, kurdamas produktus ir paslaugas, skirtus kovoti su klimato kaita ir mažinti taršą, ieškodamas naujų žaliosios ir žiedinės ekonomikos sprendimų, užtikrindamas aplinkosaugines teises ir valdymą bei kurdamas kitas inovacijas aplinkosaugos srityje“, – sako „Sorainen“ administracijos vadovė Leda Iržikevičienė.

Paraiškų dalyvauti „Shared Mission“ programoje teisė firma „Sorainen“  laukia nuo birželio 1 d. iki birželio 14 d. Kilus klausimams dėl paraiškos teikimo ar norint rekomenduoti projektą, galite kreiptis el. paštu probono@sorainen.com.

Apie „Shared Mission“ programą

Programa buvo įsteigta 2020 m. siekiant padėti mūsų regionui greičiau įveikti sveikatos ir ekonominę krizę, kilusią dėl Covid-19 pandemijos. Sėkmingai startavusią programą buvo nuspręsta tęsti paverčiant ją kasmetine iniciatyva ir įtraukiant į „Sorainen“ tvarumo strategiją. Įgyvendinant šią programą „Sorainen“ jau prisidėjo prie daugiau nei 40 projektų regione. „Shared Mission“ programai ir kitoms „pro bono“ iniciatyvoms teisės firma kasmet skiria virš 100 000 eurų.

Pranešimą paskelbė: Karolis Adamonis, UAB „INK agency“

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą