TV laidos

„Skubi pagalba 112“: nuožmus plėšikas nupjovė aukai ausį

Jau rytoj, sausio 13 dieną, 20.30 val. – antroji atkuriamosios dokumentikos laida „Skubi pagalba 112“, kurioje TV žiūrovai sužinos, kaip nepakliūti ant telefoninių nusikaltėlių kabliuko. O sausio 20-osios laidoje dvidešimt metų už grotų praleidęs Svajūnas papasakos apie paskutinį savo nusikaltimą. Jo auka tapęs verslininkas tai prisimins visą gyvenimą – pabandęs priešintis užpuolikams jis neteko ausies.

Šešis kartus teistą Svajūną kalbinusi „Skubi pagalba 112“ redaktorė Aurelija Simutis prisipažįsta, kad darydama interviu ji pirmą kartą jautėsi taip nejaukiai.

„Svajūnas kalbėjo labai kultūringai, šypsojosi, bet visą laiką ir aš, ir kūrybinė grupė jautė – šis žmogus pavojingas“, – įspūdžiais dalinosi A. Simutis. Ji prisipažįsta po filmavimo supratusi, kokia trapi ir pavojinga yra mūsų aplinka.

Šioje „Skubi pagalba 112“ laidoje Klaipėdos nusikaltėlių autoritetas Svajūnas atvirai pasakos, kaip gimsta nusikaltimai. Kartais visai netyčia, sutikus seną pažįstamą, kuris paprašo pagalbos.

Paskutiniam nusikaltimui Svajūnas ryžosi prireikus pinigų artėjančiai Žvejo šventei. Pasitaikė proga „saugiai“, kaip teigė bendrai, apiplėšti verslininką. Eidami plėšti jie net neužsidėjo kaukių. Tačiau nusikaltimas vyko visai ne pagal planą. Užpultas verslininkas pabandė priešintis. Įsiutęs Svajūnas nupjovė jam ausį, tačiau pats neišvengė bausmės.

„Skubi pagalba 112“ – ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą