Sveikata

Skrandžio sulankstymo operacija: viskas, ką Jūs turite žinoti

Susimažinti skrandį nori vis daugiau žmonių. Kodėl? Kadangi patirtis rodo, kad tai labai efektyvus būdas galintis padėti numesti svorio. Tačiau papildomai įvertinama tai, kad tas svorio metimas nėra blogas, kadangi žmonės dažnai atsikrato viršsvorio paprasčiausiai valgydami tą patį maistą.

Skandžio lankstymo operacija tuo ir gera, kad sumažinus skrandį žmogus valgys, kiek nori, o kadangi pats skrandis yra mažesnis – paprasčiausiai jis suvalgo kur kas mažiau maisto, tačiau tai pilnai užpildo jo poreikius ir gaunamas užtektinas kiekis vitaminų.

  1. Skrandžio sulankstymo operacija dažniausiai trunka nuo vienos iki kelių valandų. Viskas priklauso nuo individualaus paciento, tačiau apskritai galite būti ramus, kad tai gana paprasta operacija, tad nereikia baimintis, kad ji gali sukelti kokias nors komplikacijas.
  2. Toliau judame link to, kad ši operacija gali būti finansuojama valstybės, tad siūlome pasidomėti, kokios yra Jūsų galimybės.
  3. Žinoma, tuo pačiu, didelis privalumas, kad beveik nereikia keisti savo mitybos. Žinoma, gydytojas pateks tam tikras mitybos rekomendacijas, tačiau dažniausiai jos labai minimaliai keičia įprastą žmogaus mitybą.
  4. Toliau keliaujama link to, kad operacija beveik neturi jokių šalutinių rezultatų. Kai kurie pacientai teigia, kad po operacijos jiems padidėjo rūgštingumas. Pastebima tendencija, kad taip nutikti gali.
  5. Galiausiai, jeigu norite būti sveikas, tokiu atveju reikia papildomai fiziškai judėti ir sveikai maitintis. Jeigu jau nusprendėte, kad laikas keisti savo gyvenimo ritmą – tokiu atveju labai svarbu pagalvoti apie tai, kad ritmas turi apimti kuo daugiau skirtingų detalių. Tokiu atveju galiausiai Jūsų poreikiai bus pilnai patenkinti ir kūnas bus ne tik gražus, tačiau ir sveikas.

Skrandžio lankstymo operacija yra vienas geriausių būdų kovoti su nutukimu. Svarbiausia, kad šiuo metu šias paslaugas atlieka gana daug chirurgų, tad pagal savo poreikius tikrai rasite Jums labiausiai tinkamą variantą.

Atminkite, kad bet kokia nutukimą gydanti operacija reikalauja pakeisti gyvenimo būdą. Jei po operacijos ir toliau maistas bus vartojamas didžiuliais kiekiais, per metus ar keletą buvęs antsvoris gali vėl sugrįžti, nes ir sulankstytas skrandis gali išsitampyti. Tada prireiks dar vienos operacijos ir vargu, ar ji bus tokia paprasta, kaip ankstesnioji. Gali prireikti net skrandžio rezekcijos (dalinio pašalinimo). Po operacijos reikia vartoti tam tikrus papildus ir vitaminus, tad išlaidos šiam nutukimo gydymo būdui tikrai nėra galutinės.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą