Finansai

Skolintis individualios veiklos pradžiai – ne taip jau ir lengva

Esate įsitikinę, kad dabar tinkamas metas pradėti naują veiklą? Jeigu finansavimas yra didžiausias galvos skausmas, tuomet neliks nieko kito kaip tik detaliau apžvelgti paskolų rinką. Fiziniams asmenims pasiskolinti pinigų naujos veiklos pradžiai tikrai nebus lengva. Priklausomai nuo skolinimosi būdo, kreditoriai taikys skirtingus reikalavimus. Greiti kreditai norintiems pradėti verslą yra išduodami. Tačiau, kam ir kaip jie suteikiami – siūloma pasidomėti atidžiau.

Vykdantys individualią veiklą greitųjų paskolų bendrovėse nėra labai laukiami

Nedidelis finansavimas dažnai reikalingas tik smulkiomis apyvartomis galintiems pasigirti veiklų vykdytojams. Bet, problema ta, kad greitųjų paskolų teikėjai verslo kreditus teikia labai atsargiai. Ypač svarbu paskolų teikėjus išskirti į atskiras kategorijas. Mat, vieni finansavimą siūlo vykdantiems individualią veiklą. Kitiems keliamas reikalavimas turėti įmonę, kuri veiklą vykdytų ne mažiau kaip metus. Tad, jeigu jums reikalingas greitas kreditas naujos individualios veiklos pradžiai, turėtumėte pasidomėti kur laiko gaišti nevertėtų.

Paprastos vartojimo kreditus teikiančios įmonės nesiūlo verslo paskolų fiziniams asmenims. Jos siūlo finansavimą žmonėms, kurie turi nuolatinį pajamų šaltinį, siejamą su oficialiu darbo užmokesčiu. Tai reiškia, neverta gaišti laiko įprastose greitųjų kreditų bendrovėse. Jeigu vykdote individualią veiklą ir jums reikalingas finansavimas, tuomet kreiptis teks kitur.

Taip pat pabrėžiama, kad radus paskolų bendrovę ar sutelktinio finansavimo platformą, kurios siūlo paskolas dirbantiems pagal individualią veiklą, tai dar nereiškia, kad galima nusiteikti optimistiškai. Reikalavimai, kurie gali būti keliamai, dažnai yra nepakeliami tam tikriems fiziniams asmenims.

Paskolą individualiai veiklai pradėti gauna ne visi fiziniai asmenys

Nors yra kreditorių, kurie teigia suteikiantys paskolas asmenims, dirbantiems pagal IV pažymą, tai nereiškia, kad tos paskolos teikiamos visiems iš eilės. Yra keliami reikalavimai, o juos atitinka ne visi.

Pavyzdžiui, sutelktinio finansavimo platformojeFinbee.lt aiškiai nurodoma, kad galima gauti paskolą vykdantiems individualią veiklą. Tačiau, atidžiai įsiskaičius sąlygas, viskas tampa aiškiau. Pabrėžiama, kad tokie asmenys jau turi būti vykdantys veiklą. Aišku, veikla turi būti netgi sėkminga – iš jos turi būti gaunamos pajamos kiekvieną mėnesį. Tai patvirtina nurodytas reikalavimas mokėti valstybinio socialinio draudimo įmokas kas mėnesį. Priešingu atveju, pajamos gali būti vertinamos atsižvelgiant į metines pajamų mokesčio deklaracijas bei sumokėtas įmokas už visus metus.

Smulkaus verslo pradžiai finansavimą gali gauti ir tie asmenys, kurie dar net nėra įregistravę individualios veiklos. Tačiau, reikalavimas bus taikomas atsižvelgiant į jūsų oficialų darbą. Aiškiau kalbant, jeigu neturite oficialaus darbo, iš kurio gautumėte atlyginimą, tuomet paskolos individualios veiklos pradžiai ko gero negausite.

Svarbu suprasti, kad fiziniai asmenys, kurie neturi darbo ir dar nėra įregistravę veiklos, ar ją vykdantys dar tik trumpą laiką, vargu ar galės gauti finansavimą. Tai liečia tiek paskolų bendroves, tiek ir sutelktinio finansavimo platformas.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą