Finansai

Refinansavimas privatiems klientams: kokio tai tipo paslauga ir kaip pasiskolinti palankesnėmis sąlygomis?

Skolinimasis – įprastas reiškinys norintiems įsigyti nuosavą automobilį, būstą, susiremontuoti jį, o gal tiesiog ilgai netaupant aplankyti savo svajonių šalį ar patobulinti išvaizdą. Tačiau kartais, užklupus ligai ar prireikus susimokėti už studijas, tenka skolintis skubiai, nespėjus gerai įvertinti visų paskolos sąlygų – tokia paskola tampa nemenka našta jos gavėjui. Tačiau Lietuvoje, kaip ir svetur, galima pasinaudoti unikalia paskolų refinansavimo paslauga.

Paskolų refinansavimas – tai kreditavimo paslauga, kai tam tikra paskolų bendrovė pasiūlo palankesnes skolinimosi sąlygas negu finansuotojas, paskolą jau suteikęs anksčiau. Naujoji bendrovė sumoka visą paskolą ir mokesčius senajai bendrovei, ir nuo šiol naujajam finansuotojui mokate mažesnes mėnesio įmokas.

Kodėl klientai renkasi paskolų refinansavimą?

  • Kaip jau tikriausiai supratote, refinansavimą daugelis renkasi norėdami sumažinti bendrą paskolos kainą ir mokėti mažesnes palūkanas (tokiu būdu sutaupoma net iki 40–50 proc. kaštų, kuriuos skyrėte mokėti ankstesnės paskolos įmokoms).
  • Dažnai paskolų refinansavimas pasirenkamas norint pasiskolinti didesnę sumą, tačiau vengiant prisiimti naujus papildomus įsipareigojimus.
  • Nemažą dalį paskolų sudaro įvairūs mokesčiai, todėl refinansavimas – puiki alternatyva siekiant sujungti kelias paskolas ir mokėti mažesnius mokesčius.
  • Dažnu atveju ne tik ženkliai sutaupoma, tačiau ir patogiau. Vienas mokėjimas vietoje kelių, pasirenkant sau patogią įmokos dieną.

Tai pagrindiniai motyvai, dėl kurių klientai kreipiasi ir į „Finbee“ – tarpusavio skolinimo platformą, kurioje jūsų turimas paskolas pasirengę finansuoti investuotojai, siekiantys tikslingai panaudoti santaupas ir padėti kitiems atsikratyti nepalankių paskolų naštos. Privatūs klientai gali kreiptis dėl vartojimo, automobilio bei kitų tipų paskolų refinansavimo.

Paskolų refinansavimas: sąlygos ir privalumai

  •  refinansuojamų paskolų suma – 300–25000 Eur;
  •   trukmė – nuo 1 iki 7 m.;
  •   jei apsigalvotumėte, naująją paskolą nemokamai per 2 sav. galėsite grąžinti;
  • viskas, ką jums reikia padaryti – užpildyti paraišką, o kitus formalumus sutvarkys kompetentingi „Finbee“ darbuotojai;
  • metinių palūkanų norma – tik nuo 7 proc.

Sėkmingas refinansavimas: kokių gairių reikėtų laikytis?

Norint sudaryti sėkmingą refinansavimo sandorį, reikia žinoti kelis esminius dalykus. Kokie jie?

1.            Raktas į sėkmingą refinansavimą – geras kredito reitingas

Kredito reitingas svarbus kiekvienam finansuotojui, vertinančiam jūsų mokumo galimybes. Nuo kredito reitingo dažnai priklauso ir palūkanų dydis, kitos skolinimo sąlygos.

Tikėtina, kad imant ankstesnę paskolą gauti paskolos palankiomis sąlygomis nepavyko tik dėl įsipareigojimų kreditoriams nesilaikymo (pavyzdžiui, pradelstų mokėjimų). Jei pastaruoju metu visas įmokas mokate sąžiningai ir laiku, tikėtina, kad finansuotojai galės pasiūlyti kur kas geresnes paskolos refinansavimo sąlygas, o jums pavyks sutaupyti.

2.            Kokius mokesčius reikės mokėti nutraukus ankstesnę paskolos sutartį?

Finansuotojai, suteikiantys paskolas, taiko ne tik skirtingus mokesčius, bet ir skirtingas skolinimosi sąlygas, todėl nutraukiant sutartį gali tekti mokėti nemažus mokesčius. Pagal galiojančius teisės aktus paskolą suteikę dabartiniai finansuotojai neturėtų trukdyti pasiskolinti, tačiau dažnai praktika ir realybė skiriasi, tad klientams gali tekti sumokėti papildomai. Taigi, ar jūsų atveju palūkanas už visą paskolos laikotarpį reikės sumokėti ir nutraukus sutartį anksčiau termino pabaigos? Kiek iš viso atsieis paskolos nutraukimas? Ar nereikės mokėti papildomų mokesčių? Įvertinkite ir su naująja refinansavimo paskola susijusius kaštus.

3.            Refinansavimo kaina ir terminai: įvertinkite bent kelių finansuotojų pasiūlymus

Jei pirmąją paskolą buvote priversti imti skubiai, tai skubėti sudarant refinansavimo sutartį tikrai neverta: visų pirma įvertinkite mažiausiai kelių skirtingų finansuotojų pasiūlymus ir pasirinkite palankiausią pagal pasiūlytą kainą ir terminus.

„Finbee“ potencialius klientus kviečia užpildyti refinansavimo paskolos paraišką: netrukus platformos darbuotojas jums parengs asmeninį pasiūlymą. Beje, „Finbee“ atsiliepimai – vieni palankiausių rinkoje. Bendradarbiaudami su „Finbee“ greitai, efektyviai ir, svarbiausia, pigiai išspręsite savo finansines problemas. 

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą