Grožio paslaptys

Sėkmingo žmogaus komentarai po nosies operacijos

Verslininkui Ignui Budžiui keli pastarieji mėnesiai buvo sudėtingi, tačiau kupini ir malonių pokyčių. Jis iškentėjo dvi skausmingas nosies operacijas ir dabar rezultatu yra ypač patenkintas. Šis džiaugiasi ne tik labiau estetiškai atrodančiu veidu, bet ir tobulesne simetrija, pagerėjusiu kvėpavimu.

Ignas gegužės mėnesį ryžosi plastikos chirurgijos operacijai, jam buvo atlikta nosies plastinė operacija įstaigoje pavadinimu Plastimeda, kurios tel. nr. yra 852142224. Tai teko atlikti ne tik dėl grožio, bet ir dėl sveikatos priežasčių – po nosies traumos buvo sunku kvėpuoti.
plastimeda
Kaip šis ir teigia, „operacijos man jau labai reikėjo, nes nuolatos teko susidurti su nuolatiniu čiaudėjimu, vos tik patalpoje sukildavo dulkės į orą ką nors pajudinus. Galvojau po nosies traumos ši atsistatys pati, tačiau atrodė, jog kuo toliau, tuo blogiau, tad jau nebepajėgiau ir pasidariau plastinę operaciją“ – teigia Ignas Budžius. Verslininkas teigia, jog jam džiugu, kad visi artimieji bei draugai jį palaikė šiuo sunkiu momentu, nors maža jų dalis bandė ir atkalbėti, esą kažkodėl turėję neigiamą požiūrį į visas plastines operacijas, bandė jį įtikinti, jog jos yra blogai bei galima gyventi ir be jų.

Gydytojas Igną įspėjo iškart, jog reikės dviejų nosies operacijų. Pirmoji daryta sausio mėnesį, o antroji gegužės, abi buvo sėkmingos. Ignas teigia, jog „pirmoji operacija buvo tikrai sunkoka, atsistatymas kėlė diskomfortą, jaučiau skausmo. Kelis mėnesius miegojau tarp dviejų pagalvių, nes privalėjau gulėti tik ant nugaros, jog nepasukčiau nosies netinkama kryptymi. Chirurgas man sakė, jog jei to nedarysiu, skausmas išliks dar ilgiau“.

Anot jo, pradžia buvo gana bauginanti – buvo ir panikos priepolių, kuriuos jis įveikdavo tik su vaistais ar žolelėmis. „Mane labai gąsdino, jog turėjau kvėpuoti tik per burną, kadangi visą gyvenimą buvau pripratęs tą daryti per nosį. Visus gėrimus gerdavau per šiaudelį, nes kitaip jausdavau, kad tuoj uždusiu“ – teigia jis. Nors antroji nosies operacija ir buvo lengvesnė ir Ignas nauja nosimi galėjo grožėtis jau po 10 dienų, jis teigia, kad visgi antroji operacija buvo baisesnė. Esą per ją, Igno plastikos chirurgai neužmigdė, nes to daryti ir nereikėjo. Operacijos metu stengiausi nukreipti mintis, bet sunkiai išėjo.

Tačiau rezultatas visgi vertas visų skausmų ir dabar nosis atlieka savo funkciją itin tobulai – Ignas gali kvėpuoti kaip ir visi kiti žmonės be jokių nosies traumų.

Prekės pigiau:
 
Converse Chuck Taylor All Star Ox Black/Black 41,5
 
LORENZO 42-27-13-9 Black 38
 
AUDIMAS Ilga sportinė liemenėlė 2111-309 Black M
 
AUDIMAS Maudymosi glaudės 2011-517 Biosphere/Black XL
 
AUDIMAS Švelni modalo suknelė 2111-007 High Rise Melange L

One Comment

Parašykite komentarą