Laisvalaikis

Šeimų bendrystės diena Kaune: siekiant taikaus buvimo kartu

Šeimų organizacijos kviečia kartu švęsti Šeimų bendrystės dieną. Šį šeštadienį, rugsėjo 4 d., Kauno „Draugystės“ parke nuo 12 val. iki 14 val. miesto gyventojai ir svečiai, ypatingai šeimos, kviečiamos į bendrystės dieną, kurioje daugiausiai dėmesio bus skiriama programai šeimoms ir vaikams bei įvairių šeimų organizacijų prisistatymui.

Kaune rengiamos Pride eitynės kelia daug aistrų ir priešpriešos. Manome, kad šiuo sumaišties metu ypatingai svarbu telktis, skleisti ramybę ir šviesą. Todėl, siekiant išvengti dar didesnio visuomenės skaldymo,  kviečiame šeimas tiesiog  taikiam pasibuvimui kartu. Mūsų visų stiprybė gimsta bendrystėje.

“Tai galimybė švęsti šeimą ir priminti jos svarbą visuomenei ir valdžios žmonėms. Šventei pasirinkome pikniko formą, kur šeimos galės smagiai praleisti laiką ir tuo pačiu taikiu būdu išreikšti savo poziciją dėl prigimtinės šeimos vertės ir jos palaikymo visuomenėje. Ypatingai dabar, visuomenei itin susiskaldžius įvairiais klausimais, kviečiame vėl kurti bendrystę ir ateiti tiesiog pabūti kartu.” sako Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos pirmininkė V. Vasiliauskienė.

Susitikimo metu vyks įvairių šeimų organizacijų bei jų šeimoms teikiamų paslaugų mugė. Programoje taip pat numatyta ir daug įvairių veiklų vaikams ir šeimoms: muilo burbulų pūtimas, dailės užsiėmimas, įvairūs rankdarbiai, bendradarbiavimą skatinantys žaidimai šeimoms, kryžiažodžių turnyras ir kita įtraukianti veikla. Šeimos iš Kauno ir kitų miestų kviečiamos atvykti, įsitraukti į veiklas, sužinoti daugiau apie įvairias organizacijas ir taip išgyventi šeimų bendrystę ir džiaugsmą.

Renginį organizuoja Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija, kartu su partneriais: Lietuvos tėvų forumu, Kauno miesto savivaldybės šeimos taryba, Sąjunga “Vardan šeimos”, VšĮ Šeimų centras „Būkime kartu.

Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos informacija

Rugsėjo 2 d., Kaunas

Pranešimą paskelbė: Violeta Vasiliauskienė, Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą