Studijos - Karjera

Seimo Pirmininkas lankysis Šilutėje

2020 m. vasario 24 d. pranešimas žiniasklaidai

Vasario 25 d., antradienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis lankysis Šilutės rajone, kur susitiks su trijų Šilutės rajono savivaldybių mokyklų bendruomenėmis – Vainoto gimnazijos, Žemaičių Naumiesčio gimnazijos ir Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokiniais ir pedagogais.

Mokyklos organizuoja ir rengia įvairius renginius, skirtus paminėti Mokyklų bendruomenių metus – 2020-uosius Seimas yra paskelbęs Mokyklų bendruomenių metais.

„Inicijuoti ir skatinti dialogą mokyklų bendruomenėse yra  būtina, taip išgirstamos visos pusės, gimsta diskusijos ir kuriama stipri šeimų, mokytojų ir mokyklos darbuotojų komanda. Visų pusių atsakomybė yra savarankiškų ir aktyvių mokyklų pagrindas. Tokia bendruomenė gali geriausiai identifikuoti švietimo sistemai kylančius iššūkius, skatinti pilietiškumą ir stiprinti pasitikėjimą mokykla“, – sako Seimo Pirmininkas.

Vizito metu planuojamas susitikimas su Šilutės rajono savivaldybės vadovais, taip pat lankymasis Šilutės nuotekų valymo įrenginius eksploatuojančiame vandentvarkos ūkyje.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą