Namai

Rygos „Akropole“ pastatas priduotas eksploatacijai

Rygos miesto statybos valdyba priėmė eksploatacijai prekybos ir pramogų centro „Akropole“ pastatą, įsikūrusi beveik 16 ha sklype Latvijos sotinės Kengaragso rajone tarp Maskavas ir Salaspils gatvių, šalia Pietinio tilto.

 Rygos „Akropole“ yra vienas didžiausių ir reikšmingiausių komercinio nekilnojamojo turto projektų, įgyvendinamų Latvijoje per pastarąjį dešimtmetį. Naujajame 98.000 kv.m. ploto prekybos centre, lankytojų lauks didžiausias parduotuvių ir pramogų pasirinkimas, Latvijos rinkoje nauji prekių ženklai – tokie kaip „Van Graaf“, „Oysho“, „O‘Learys“, didžiausios Latvijoje „Maxima XXX“, „Zara“ ir „Reserved“ parduotuvės, dešimtys kavinių ir restoranų, ledo arena, sporto centras bei moderniausias Latvijoje kino teatras „Apollo“.

 Projektą įgyvendina Lietuvos bendrovė „Akropolis Group“, valdanti Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolius“. „Akropolis Group“ valdybos pirmininkas Vytautas Labeckas pažymi, kad į naujo prekybos ir pramogų centro statybas, įskaitant transporto infrastruktūros sukūrimą ir teritorijos sutvarkymą, investuota beveik 180 mln. eurų.

 „Džiaugiamės, kad atsakingos Latvijos valstybės ir Rygos miesto tarnybos patvirtino aukštą „Akropole“ pastato kokybę. Kruopščiai apgalvotas pastato išplanavimas ir atrinktos medžiagos, technologijos bei sistemos leido Rygos „Akropole“ tapti pirmuoju Latvijoje prekybos ir pramogų centru, kuris gavo prestižinį BREEAM tvarių pastatų vertimo standarto sertifikatą“, -sakė „Akropolis Group“ valdybos pirmininkas Vytautas Labeckas.

 Rygos „Akropole“ statybos darbai buvo pradėti 2017 m. gegužę. Prekybos ir pramogų centro atidarymo data bus paskelbta artimiausiu metu.

 „Akropolis Group“ yra kontroliuojančioji bendrovė, valdanti prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje, Latvijoje ir Bulgarijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Pranešimą paskelbė: Ieva Šimkūnaitė-Jansonienė, KPMS ir partneriai

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą