Namai

RAWLPLUG mokymo centras: kaip optimizuoti sąnaudas ir realizuoti nepriekaištingą tvirtinimo kokybę

Tvirtinimo detalių ir įrankių kompanijos „Rawlplug“ atstovybės Baltijos šalims biure atidarytas „Rawlplug“ mokymo centras. Jame ne tik suteikiama informacija apie tvirtinimo detales, bet vyksta ir praktiniai mokymai.

Statybos pramonė – tai didžiulis tinklas specialistų, projektų ir galimų sprendimų: keliolika sektorių – dešimtys specialybių – tūkstančiai iššūkių projektuotojams ir dirbantiems objektuose – dešimtys tūkstančių tiekėjų, siūlančių milijonus tvirtinimo detalių.

Kaip šioje gausybėje išsirinkti tinkamiausią tvirtinimo sprendimą, kuris optimizuotų sąnaudas ir garantuotų aukščiausią kokybę, kuri būtent ir lemia klientų pasitikėjimą specialistais? Kaip neatsilikti nuo naujienų? Kas gali padėti sukurti ir išlaikyti pramonės eksperto įvaizdį reikliems klientams?

„Į visus šiuos klausimus atsakysime pradedančiame veiklą „Rawlplug“ mokymo centre, į kurį kviečiame statybos sektoriaus specialistus: inžinierius, architektus, konstruktorius, projektuotojus, statybininkus, – nepriklausomai nuo jų profesionalumo, kompetencijų, žinių lygio, – sako „Rawlplug“ įmonių grupės atstovybės Baltijos šalims vadovas Darius Šiliauskas. – Mums taip pat svarbu apmokyti ir prekybos mūsų gaminiais partnerius, nes klientai tikisi ne tik plataus asortimento, bet ir profesionalios konsultacijos: apie patį gaminį, jo panaudojimo galimybes, efektyvumą, kad galėtų įvertinti kainos ir kokybės santykį. Tad ir mes, kaip gamintojo atstovai, ir prekybos partneriai, esame suinteresuoti, kad su mūsų tvirtinimo detalėmis ir įrankiais dirbtų tikri ekspertai, kurie pateisintų klientų lūkesčius.“

Mokymuose teoriją sieja su praktika

Mokymų „Rawlplug“ centre modulį sudaro dvi dalys – teorinė ir praktinė.

Teorinės mokymų dalies metu klientai bus supažindinami su svarbiausiais „Rawlplug“ gaminių techniniais parametrais, savybėmis, gaminių teikiamais konkurenciniais pranašumais, t. y. su visa ta informacija, kurios kasdien reikia statybos sektoriaus specialistams, galvojantiems apie darbo kokybę, vertę, laiko ir lėšų sąnaudas, norintiems pasirinkti optimaliausias tvirtinimo detales ir priimti teisingus sprendimus.

Antroji dalis skirta praktiniams mokymams. Įmonės biure Vilniuje įrengta speciali erdvė, kur mokymų dalyviai galės realiai pritaikyti žinias apie tvirtinimą: kaip, kur ir kokius tvirtinimo elementus naudoti, siekiant didžiausios vertės. Mokymo centre yra sumontuoti demonstraciniai skydai su pagrindais, kuriems naudojamos tvirtinimo detalės: betono ir akytojo betono, vientisų ir tuščiavidurių sienų, medžio ir plieno. Mokymų dalyviams suteikiama galimybė realiai išbandyti tvirtinimo detales. Tačiau, akcentuoja įmonės techninio palaikymo inžinierius Jaroslav Dudanec, praktiniai mokymai vykdomi tikslingai: jeigu mokosi fasadų apdailą vykdantys specialistai, jie praktikuosis pagal savo darbų sritį ir pan. „Sienų konstrukcijos paruoštos taip, kad atspindėtų realias sąlygas statybvietėje, pvz., izoliacinės fasadinės medžiagos naudojamos mokymui ant skirtingų pagrindų“, – tokios metodikos privalumus aiškina J.Dudanec.

Labai svarbu, kad mokymų metu žinios perduodamos struktūriškai, leidžiant dalyviams pritaikyti praktiškai tai, ką išmoko teorinėje dalyje. „Rawlplug“ atstovai dalinsis savo žiniomis ir patirtimi su mokymų dalyviais, kad jie taptų ekspertais. Todėl praktikos metu naudojami du ar daugiau skirtingų produktų tam pačiam pagrindui, kad specialistai, įvertinę klaidas, gebėtų pasirinkti tinkamiausius tvirtinimo sprendimus, kurie taupo laiką, lėšas, yra ilgaamžiai.

Trukmė: tiksliai tiek, kiek reikia

Kiek ilgai truks mokymai, priklauso nuo specialistų ir konkrečių jų poreikių. Projektuotojams, be abejo, svarbiausia ne kalti ar gręžti, o išbandyti programą „Rawlplug EasyFix“, kuri sukurta pagal klientų poreikius, įvertinus jų patirtį ieškant geriausių sprendimų, sukurta remiantis naujausiomis projektavimo gairėmis, atitinkanti EN 1992-4, ACI 318-11, AS 5216:2018, ETAG, FIB SAG4 06, CEN/TS 1992-4-4, REDM ir Eurokodą – atitinkanti visus standartus, užtikrinanti tikslumą ir aukščiausią naudojimo patogumą.

Taigi mokymai organizuojami pagal konkrečius klientų poreikius, pasirengimą, specialybę, t. y. pagal principą – tiksliai tiek, kiek reikia.

Galimybė mokytis ir nuotoliniu būdu

Mokymus papildo unikalus mobilusis švietimo, mokymų, bandymų ir inovacijų centras „Rawlplug Truck“, dar 2019 m. pradžioje išvykęs į turą po Europą. Mobilusis centras suteikia klientams galimybę susipažinti su kompanijos pasiūlymais per renginius ir susitikimus, kokie vyksta Prancūzijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje, Suomijoje, Čekijoje, Airijoje, Vengrijoje. Galimybę susipažinti su šiuo centru turėjo ir Lietuvos specialistai pernai vykusios statybos verslo parodos RESTA metu.

„Rawlplug“ klientai taip pat turi prieigą prie e-mokymosi platformos, kurioje yra dešimtys internetinių mokymo kursų įvairių pramonės šakų ir įvairaus lygio specializacijos žmonėms.

Mokymai „Rawlplug“ centre Vilniuje organizuojami tiek grupėmis, tiek individualiai, įmonėms ar konkrečios srities specialistams. Neturintiems galimybės atvykti į mokymo centrą Vilniuje, mokymai gali būti organizuojami nuotoliniu būdu.

Registruotis į mokymus galima „Rawlplug“ tinklalapyje. „Rawlplug“ mokymo centras veiks nuolat, užsiregistravusiems mokymų dalyviams mokymai organizuojami nemokamai.

Baigę mokymus, klientai gaus specialius sertifikatus, o pademonstravę geriausius rezultatus, sulauks kompanijos dovanų.

Šimtametė „Rawlplug“ patirtis

„Rawlplug“ yra vienintelis pasaulyje prekės ženklas, tiekiantis produktus kiekvienam sektoriui. Įmonė dirba jau 100 metų ir seniai tapo savo srities profesionalais. Kompanija „Rawlplug“ per veiklos šimtmetį ne tik įgyvendino kelis plėtros etapus, bet ir pasiūlė ne vieną revoliucinį srities sprendimą tiek aptarnaujant klientus, teikiant paslaugas, tiek įgyvendinant reklamos projektus, kurie buvo unikalūs tarptautiniu mastu.

„Taigi „Rawlplug“ mokymo centras yra naudingas statybos pramonės profesionalams, pradedant inžinieriais, architektais ir konstruktoriais, baigiant rangovais ir prekybininkais. Nepriklausomai nuo specifikos, kliento, su kuriuo jie dirba, profilio, iššūkių, su kuriais susiduria veikloje, tipo ir masto bei savo specializacijos lygio, čia jie gaus visapusišką paramą plėsdami žinias ir ugdydami įgūdžius bei kompetencijas, – apibendrina „Rawlplug“ atstovybės Baltijos šalims vadovas D.Šiliauskas. – Analogiški mokymo centrai veikia įvairiose pasaulio šalyse ir žemynuose ir visų tikslas bendras – suteikti žinių ir kompetencijų, kurie leistų priimti optimaliausius sprendimus, aptarnaujant statybos pramonę.“

„Koelner Vilnius“ (RAWLPLUG) nuotr.

Pranešimą paskelbė: Lida Lapkienė, MB „Redakcija plius”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą