TV laidos

R. E. Mazurevičiūtė paleido šūvius: „Kai esi nusitaikęs į žmogų, rankos tikrai labai dreba“

TV3 projekte „Didysis magijos šou“ netrūksta ne tik nuostabą keliančių, bet ir kraują stingdančių triukų. Jau rytoj, šeštadienį, 19.30 val. TV3 televizijos žiūrovai išvys amą atimantį mentalisto Nicholo Kin pasirodymą, kurio metu projekto komisijos narė, tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė kabių pistoletu šaudys tiesiai į magą. „Kai esi nusitaikęs į žmogų, rankos tikrai labai dreba“, – sako ji.

N. Kin, savo įspūdingam ir itin pavojingam triukui asistuoti pasikvietęs komisijos narę R. E. Mazurevičiūtę, liepė šaudyti tiesiai į jo kaklą, kaktą ir delną.

„Nors ginklą laikau ne pirmą kartą, bet šį kartą labai jaudinausi ir išgyvenau dėl pačio Nicholo, kad nesužeisčiau jo. Kai jau stovint ant scenos reikėjo spustelėti kabių pistoletą ir iššauti, rankos tikrai drebėjo“, – prisipažįsta projekto komisijos narė.

„Kai su mano triuke naudojamais specialiais kabių pistoletais šauni į durų staktą, joje lieka skylės. Kai šauna į tave, dėl susikaupusio adrenalino tu nejauti to skausmo, bet kai adrenalinas nuslūgsta, tada lieka nemalonus jausmas“, – atvirai sako magas N. Kin.

Mentalistas prisipažino, kad tai – itin retai jo rodomas triukas, kuriam asistuoti jis dažniausiai kviečia moteris. „Jos nuoširdžiai išgyvena, kai reikia tai daryti. Būna rėkia, klykia, emocijos liejasi nevaržomai ir tos emocijos suteikia dar daugiau adrenalino žiūrovams“.

TV3 televizijos žiūrovų šį šeštadienį lauks ir kiti, ne mažiau įspūdingi, triukai. Ukrainietis iliuzionistas Mr. Fox demonstruos visame pasaulyje didelio dėmesio susilaukusį savo triuką su daugybe balandžių. Šis triukas buvo kuriamas ir tobulinamas daugiau nei dešimtmetį.

Praėjusioje laidoje dėl ne itin pavykusio triuko netramdęs nei ašarų, nei emocijų, šį šeštadienį magas Algimantas Frankonis griebsis pačio Arūno Valinsko. Pasikvietęs jį į sceną, iliuzionistas atliks triuką, kuris susilauks didelių salės ovacijų bei garsaus juoko. Tik ar nudžiugs pats Arūnas?

Ketvirtojoje projekto laidoje – ne tik kvapą gniaužiantys, pavojingi ir šmaikštūs triukai, bet ir speciali dainininkės Karinos Krysko-Skambinės dovana žiūrovams. Kartu su šokių studijos „Aušrinė“ kolektyvu ji atliks projekto himną „Tu viską gali“.

„Didysis magijos šou“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą