Idėjos namams

Pusbario kėdės – nauja mada

Pusbario kėdės – nauja mada

Kiekvienais metais yra sukuriama vis daugiau kėdžių dizaino variantų: naujos technologijos ir neįprastas dizainas vis labiau įtraukiamas į modernių namų ir butų interjerą. Tai taikoma ir virtuvės baldams, ypač jei atkreipiame dėmesį į stalus ir kėdes: šiandien naujieji savininkai dažniausiai renkasi ne virtuvės kėdes , o madingas ir stilingas pusbario kėdes. Kėdžių dizainai ne tik stebina nestandartine išvaizda, bet ir suteikia komfortą pusryčių, pietų ir vakarienės metu.

Pagrindinės savybės?

Pusbario kėdės yra tam tikros rūšies virtuvės baldai, kurie gerokai skiriasi nuo standartinių variantų. Jie yra žymiai aukštesni už paprastas valgomojo kėdes, tačiau pagal standartus nelaikomi aukštais.

Nors baro kėdės yra prisėdimo aukštis didesnis nei 70 cm, pusbario kėdžių modeliai nuo grindų iki prisėdimo pakyla tik 65 cm. Daugelis juos vadina sumažinta baro baldų kopija, nes tokios kėdės vos pasiekia stalviršį. Tokios kėdės atrodys Jūsų interjere įspūdingai, bus patogios ir stebėtinai stabilios.

Tokius modelius dažnai renkasi šeimos, kuriose yra vaikų ir vyresnio amžiaus žmonių: tokios kėdės yra žemesnes todėl ant jų patogu sėdėti, taip patpusbario kėdės gerai atrodo bet kurioje virtuvėje, valgomajame ar svetainėje. Kartais pirkėjai ieško pusbario kėdžių dėl nestandartinio baro stalo aukščio. Būtina, kad atstumas tarp stalviršio ir sėdynės būtų apie 25 cm.

Populiarūs baldai

Pusbariokėdės dabar yra beveik kiekviename baldų centre: tai populiarus variantas, ypač šių baldų patrauklumas išaugo per paskutinius 5 metus, ir su kiekvienais metais tik auga, šie baldai interjerą pavers stilingu ir patraukliu , netgi suteiks išskirtinumo namams.

Bet tai nėra vienintelė priežastis, kodėl klientai renkasi šias kėdes.

Pusbario kėdėsprivalumai:

• labai patogios, dažnai turi nugarą ir porankius, taip pat atramą kojoms;

• gana neįprastai atrodo, jos yra stilingos ir tikrai nustebins svečius ir pažįstamus;

• kompaktiškas ir lengvai judinamas baldas, neužimantis daug vietos mažame kambaryje;

Kaip ir baro kėdės, tokie pusbariokėdžių modeliai netinka standartinio aukščio stalams, stalo aukštis turi siekti 90cm. Kalbant apie išvaizdą kėdžių galima pasirinkti iš įvairių medžiagų.

Kaip pasirinkti pusbario kėdes?

Nepaisant didėjančio populiarumo ir didelio pusbario kėdžių asortimento, pirkėjai dažnai nežino, kaip pasirinkti tinkamą modelį, kad ateityje jo nesigailėtų. Pirmiausia ekspertai pataria susitelkti ties:

• dizaino elementai. Jei praleidžiate daug laiko prie stalo, tada geriau įsigyti modelius su patogiu atlošu ir porankiais. Pusbario kėdės pasižymi patogumu, bet gali netikti mažiems vaikams;

• matmenys. Verta išsiaiškinti ne tik aukštį, bet ir sėdynės matmenis bei porankių ilgį. Visi niuansai yra vienodai svarbūs ir turi įtakos patogumui;

• medžiaga, iš kurios gaminami baldai. Metalinės pusbario kėdės bus patvariausios. Medinės yra ekologiškos ir patrauklios. Plastikinės – lengvi ir praktiški.

Jei nerimaujate dėl stabilumo, tuomet turėtumėte pasirinkti kėdes su 4 kojomis. Be standartinių variantų, dažnai yra parduodamos kėdės ant vienos kojos, kėdės su aukščio reguliavimu ir netgi sulankstomos kėdės, kurias galima išimti iš sandėliuko atvykus svečiams.

Šiuolaikinių kėdžių kaina taip pat skiriasi. Paprastai kaina priklauso nuo medžiagų iš kurių pagaminta kėdė.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą