Studijos - Karjera

Projektas „Verslo Švyturys“ – laimėtojai pasidalins 60000 Eurų! Kviečiame dalyvauti

Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ šiuo metu vykdo projektą „Verslo Švyturys“ ir kviečia klaipėdiečius aktyviai dalyvauti. Šiuo projektu siekiama skatinti tikslinės teritorijos (Klaipėdos senamiestis ir centrinė dalis) bendruomenių narius įgyvendinti savo verslo idėjas arba paskatinti jaunų verslo subjektų plėtrą. Projektas yra padalintas į du etapus. Mokymų etapo metu, projekto dalyviams bus suteiktos būtinos verslo pradžiai žinios, taip pat sieksime pagerinti dalyvių praktinius verslumo įgūdžius. Sekančio etapo metu, kovo mėnesio viduryje, bendradarbiaujant su televizija, numatoma organizuoti 15-os laidų ciklą „Verslo švyturys“, kurių metu projekto dalyviai turės įveikti įvairias verslo pradžioje dažnai sutinkamas užduotis ir dalyvaus pokalbių diskusijose su patyrusiais sėkmingais verslininkais.

Pagrindinis projekto tikslas – skatinti verslumą Klaipėdos integruotų investicijų teritorijoje, paremiant smulkaus verslo steigimosi ir neseniai įsteigto verslo plėtros iniciatyvas Klaipėdos miesto senamiestyje.

Pirmiausia 30 projekto dalyvių dalyvaus motyvavimo ir mokymo veikloje. Mokymai vyks 5 temomis: derybos, lyderystė, rinkodara, komandinis darbas, laiko ir streso valdymas.

Lyderystės mokymų metu dalyviai nagrinės 8 sėkmingų ir nesėkmingų žmonių įpročius, mokysis kaip ugdyti lyderio savybes. Laiko planavimo ir streso valdymo mokymų metu dalyviai įvaldys metodiką kaip ne tik efektyviau planuoti laiką, bet ir kaip išsiskirti prioritetus. Be to, išsamiai bus aptarta streso samprata, jo eiga, pasekmės, galima žala arba nauda. Dalyviai bus supažindinti su įrankiais, kurie padeda atsipalaiduoti ir yra labai nesunkiai pritaikomi praktikoje.

Rinkodaros mokymų metu dalyviai susipažins su pagrindiniais žingsniais, kuriuos reikia atlikti norint pasiekti savo tikslinius klientus ir mokysis kaip atrasti savo išskirtinumus iš begalės kitų rinkos dalyvių.

Dar viena ypatingai svarbi tema – derybos. Šių mokymų metu dalyviai analizuos įvairias derybos technikas, kurios pravers ateityje kuriant savo verslą. Be to, dalyviai sužinos kaip pradėti derėtis ir patirti iš to tik teigiamas emocijas.

Jauno verslo kūrimas be komandos? Laikui bėgant teks susidurti su kolegomis, kurie padės siekti bendrų tikslų. Kaip teisingai organizuoti komandinius darbo santykius bus aptarta penktojoje dalyje.

Pasibaigus mokymų etapui dalyviai bus pakviesti į laidų ciklą, kurio metu turės galimybę pristatyti savo verslo idėjas arba jaunų verslo subjektų veiklas. Pasirinktas transliacijų formatas yra pakankamai inovatyvus ir leis projekto metu pasiekti keletą tikslų.

Pagrindiniai pasiekiami tikslai: Pirma – užtikrinti atvirą ir sąžiningą dalyvių konkurenciją, tuo pačiu suteikti jiems išankstinį žinomumą ir viešumą. Tai pat suteikti galimybę laidos dalyviams tapti žinomiems savo klientams jau pačioje veiklos pradžioje.

Laidų ciklo pabaigoje net 18 jauno verslo subjektų bus apdovanoti vertingais prizais. Bendras prizinis fondas, kurį pasidalins laimėtojai, 60000 Eur!!! Šie pinigai bus skirti jauno verslo subjektams, laimėtojai galės pasinaudoti mentorystės paslaugomis, o taip pat bus apdovanoti ir vertingais biuro technikos prizais!

Turi verslo idėją arba jauną verslą? Jau dabar kviečiam Jus dalyvauti mokymuose ir teikti savo idėjas, kurios pakeis Klaipėdos ateitį. Daugiau informacijos www.mmk.lt/verslo-svyturys.

Pranešimą paskelbė: Aida Breivienė, MB Efekto inžinerija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą