Technologijų naujienos

Profesionalus 3PL logistikos sandėlių valdymas

Pirmiausia reikia išsiaiškinti, ką reiškia 3PL? Trumpai pasakius, tai yra trečiųjų asmenų logistika. Tai tokia logistikos forma, kuomet apjungiamos skirtingas veiklas vykdančios kompanijos. Šiuo atveju logistikoje gali būti transporto kompanijos, sandėliavimo įmonės, muitinės tarpininkai. Būtent tokia pažangi programa leidžia kontroliuoti visą procesą, net gi tuomet, kad jame dalyvauja daug pašalinių kompanijų. Kiekvienas vadybininkas gali naudodamasis programa tiek bendradarbiauti su savo įmonės vairuotojais, tiek siųsti užsakymus kitoms procese dalyvaujančioms kompanijoms. Programa įgalina valdyti logistikos sandėlių darbą. Norėdami daugiau sužinoti apie tokios programos teikiamą naudą apsilankykite: http://www.terralogistics.lt/funkcionalumas/logistikos-sandeliu-valdymas.aspx

Specialisto patarimai perkantiems tokią programą

Pirmiausia patarimas, gerai suprasti kokio galutinio produkto norite. Juk kiekviena programa gali būti skirtingai modifikuojama ir pritaikoma prie kliento poreikių. Jeigu galvojate apie tokios programos veikimo principus tuomet rekomenduojame apsilankyti mūsų pateiktoje internetinėje svetainėje. Čia rasite daug naudingos informacijos apie tokią logistikos sandėlių valdymo sistemą. Kitas svarbus aspektas, perkant tokią programą orientuokitės ne į programos kainą, o jį realiai gaunamą naudą. Kartais geriau sumokėti ženkliai daugiau, bet gauti aukšto lygio produktą.

Kiek gali kainuoti pasirinkta programa?

Jeigu galvojate apie tokios programos įsigijimą tuomet galime drąsiai rekomenduoti pasinaudoti paieškos sistemomis ir ten susirasti ne vieną įmonę, kuri siūlo tokias programas. Jeigu jūsų kompanija nusprendė įsigyti tokią programą, tuomet geriausia kreiptis į kelias IT bendroves. Taip gausite daugiau komercinių pasiūlymų ir galėsite išsirinkti tinkamiausią variantą jūsų verslui. Bendrai galima pasakyti, kad tokia 3PL logistikos sandėlių valdymo sistema kainuoja apie tris tūkstančius eurų. Aišku, tiksli kaina gali keistis priklausomai nuo modulių, kuriuos norėsite papildomai įsirašyti. Verta paminėti tai, kad Lietuvoje turime ne vieną IT bendrovę, kuri siūlo aukščiausios kokybės produkciją už konkurencingas kainas. Jeigu tokią programą norėtumėte įsigyti užsienyje, tai ji kainuotų kelis kartus brangiau. Taigi, prieiname prie išvados, kad tokia programa yra ypač naudinga verslui ir duoda realiai apčiuopiamą naudą. Kiekvienas klientas gali gauti specialiai jo verslui pritaikytą sprendimą.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą