Gamta ir gyvūnai

Pranešimų apie deginamas atliekas daugėja, bet dauguma nepasitvirtina

Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnyba praėjusią savaitę dėl atliekų deginimo gavo 49 pranešimus, bet dauguma jų nepasitvirtino. Ankstesnę savaitę tokių pranešimų buvo 27. Apie oro taršą informuota 29 kartus, ankstesnę savaitę – 15.

Iš viso rugsėjo 21–27 d. Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimų tarnyba apie galimus pažeidimus gavo 382 pranešimus.

Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojams apie žvejybos pažeidimus pranešta 26 kartus, apie medžioklės – 24. Dėl netinkamo atliekų tvarkymo kreiptasi 38 kartus, nuotekų – 20, vandens taršos – 13, pakrantės apsaugos juostų pažeidimų – 11, neteisėtų kirtimų – 10 kartų.

Apie į autoįvykius pakliuvusius  laukinius gyvūnus pranešta 120 kartų, dėl kitų įvykių su laukiniais gyvūnais kreiptasi 51 kartą (ankstesnę savaitę tokių pranešimų buvo 131 ir 59).

Reaguodami į pranešimus apie galimus pažeidimus aplinkosaugos pareigūnai ne darbo metu patikrinti informacijos vyko 52 kartus.

Apie žvejybos pranešimus buvo pranešta 15 kartų (11 pasitvirtino), 8 kartus buvo pranešta apie medžioklės pažeidimus – 7 pranešimai pasitvirtino. Apie nuotekų ir vandens taršą buvo gauti 6 pranešimai (5 pasitvirtino). Gauti 3 pranešimai dėl neteisėtų kirtimų pasitvirtino. Apie oro taršą pranešta 4 kartus, nepasitvirtino 1 atvejis. Dėl atliekų deginimo kreiptasi 15 kartų – pasitvirtino tik 5 pranešimai.

Pranešimą paskelbė: Jurgita Jasiūnienė, Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą