Šventės - Renginiai

Pirkinys prieš vestuves – sužadėtuvių žiedai

Galvojant apie vestuves, visų pirma turi įvykti sužadėtuvės. Tai – ne ką svarbesnis įvykis, nei didžioji gyvenimo šventė – vestuvės. Tam, kad vyras ryžtųsi priklaupti ant vieno kelio ir paklausti mylimosios, ar ji tekės už jo, gali praeiti metai, dveji ar visas dešimtmetis. Šiais laikais vyrai neskuba priklaupti ir paprašyti mylimosios rankos, vis laukiama, ieškoma, norima įsitikinti, ar tai tikrai ta mylimoji, su kuria teks nugyventi visą likusį gyvenimą.

Visgi galime įsivaizduoti, kad vyras pagaliau nusprendžia ryžtis tam lemtingam žingsniui ir pradeda planuoti sužadėtuves. Vieni šiam įvykiui ruošiasi itin atsakingai, nes nori moterį nustebinti, pradžiuginti bei suplanuoti viską idealiai, o kiti sužadėtuvems ryžtasi ekspromtu. Visai nesvarbu, ar Jūs pirmojo tipo vyras, ar ekspromtą mėgstantis, vis dėlto nuspręsti, kokie sužadėtuvių žiedai bus tinkamiausi, gali būti nelengva užduotis.

Žiedo dizainas bus viena pagrindinių savybių, į kurią atkreips dėmesį mergina. Tad jeigu pasirinksite pas juvelyrą gamintą papuošalą – tikrai galite laimėti papildomus laimės taškus. Profesionalus juvelyras Jums galės pasiūlyti metalą, iš kurio žiedą galės pagaminti, taip pat patars, kaip pasirinkti tinkamą žiedo dydį, kokias detales rinktis puošybai, kaip turi būti sužadėtuvių žiedai prižiūrimi ar net patarti sužadėtuvių klausimais.

Pagalbos organizuojant sužadėtuves galite kreiptis į šios srities specialistus, kurie surengs išskirtinę šventę tiek Jums, tiek Jūsų moteriai. Galite rinktis ir paprastesnius variantus, kai viską surengiate pats: išrenkate vietą, nutariate laiką, sugalvojate scenarijų ir su nekantrumu laukiate tos didžios dienos. Smagiausia visada bus tuomet, jei mylimoji nieko nežinos apie Jūsų slaptus planus ir tą išskirtinę, jai skirtą dieną. Ne vienas filmas sukurtas ir knyga parašyta, kaip moterys spygauja iš laimės pamatę ant vieno kelio priklaupantį vyrą bei prieš jos akis atidaromą sužadėtuvių žiedo dėžutę. Rinkdamiesi sužadėtuvių žiedą atkreipkite dėmesį į jo patogumą bei būsimą priežiūrą. Kuo papuošalas bus įmantresnis, to šie žingsniai bus sudėtingesni. Sužadėtuvių žiedai su įvairiais akmenukais reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros (čia paprastai kaupiasi nešvarumai). Šiais klausimais Jums tikrai patars juvelyras, pagaminęs Jūsų mylimajai skirtą žiedą.

Parašykite komentarą