Laisvalaikis,  Šventės - Renginiai

Originali dovana moteriai – rinkinys trauktinės gamybai     

Moterys yra kūrėjos ir mėgstančios eksperimentus. Tad ieškant idealios ir originalios dovanos bet kokia proga, verta atkreipti dėmesį į tokias dovanas, kuriose yra šioks toks „pasidaryk pati“ elementas. Viena iš tokių dovanų idėjų gali būti rinkinys trauktinės gamybai. Skamba intriguojančiai? Kodėl tai gera dovana moteriai? Susipažinkime su šiuo gaminiu.

Kas yra rinkinys trauktinės gamybai?

Visi žinome, kas yra trauktinė. Tai alkoholinis gėrimas, kuris gaminamas užpylus tam tikras uogas, žoleles, prieskonius ar jų mišinius alkoholiu (40-45 %) ir išlaikius tam tikrą laiko tarpą. Taip gėrimas įgauna spalvą, kvapą, skonį ir aromatą.

Taigi, dovanų rinkinyje skirtam pasigaminti trauktinę yra būtent tie skoniniai priedai, kurie užpilami alkoholiu. Pačio alkoholio rinkinyje nėra! Taip pat rinkinį sudaro  nuostabūs ir subtilūs trauktinės buteliai su etiketėmis priklausomai nuo skonio jame. Visa tai subtiliai supakuota į tikrai puošnią, elegantišką dovaną. Galima pasirinkti kiek skirtingų skonių, t.y. butelių bus rinkinyje.

Taigi gavus šią dovaną, tereiks sekti instrukcijas kiek laiko laikyti užpylus, kada panaudoti filtrą ir naudotis patarimais kaip dar galima paskaninti trauktinę. Darbo išties nedaug, visi žingsniai aprašyti, tačiau tai jau yra pastangos, indėlis į kuriamą skonį ir suteikia didesnį pasitenkinimą gautu rezultatu. Juk drąsiai galima vėliau vaišinti svečius ir sakyti, jog „čia pati pagaminau“.

Populiariausi trauktinės skoniai

Nežinote kokius skonius pasirinkti renkant dovaną moteriai? Štai keli populiarūs ir visiems patinkantys skoniai bei moterų vertinami skoniai. Pasirinkus šiuos, tikrai nesuklysite.

  • Prieskoninis romas. Šis skonis susideda iš sumalto muskato riešuto, belgiško karamelinio cukraus, vanilinio cukraus, ąžuolo drožlių, apelsinų žievelių bei smulkinto cinamono.
  • Vyšnių ir migdolų brendis. Tai liofilizuotos vyšnios, vanilinis cukrus, ąžuolo drožlės, grūsti migdolai bei razinos.
  • Sūdyta karamelė. Šis subtilus skonių derinys yra su karamele, jūros druska, natūraliu karamelizuotu cukrumi.
  • Šokoladas. Šokoladinės trauktinė gaunama naudojant skrudintus lazdyno riešutus, natūralius kakavos miltelius, natūralų vanilinį cukrų, ąžuolo drožles (vidutinio skrudinimo), susmulkintą cinamoną.
  • Prieskoninis apelsinas. Namus ir jaukumą primena šis derinys: apelsinų žievelės, anyžiai, imbieras, cinamonas, kardamonas bei gvazdikėliai.

Kodėl tai yra gera dovana moteriai?

Kaip jau minėjome, lengvas „pasidaryk pats“  elementas sukuria intrigą. Moterys yra kantresnės, tad kelios dienos palaukti „dovanos“ stebint, kaip ši keičia spalvą, formuojasi aromatingas  skonis, yra iš ties apdovanojanti patirtis, kurią teigiamai įvertina moterys.  Elegantiška pakuotė, subtilūs ir dailūs stikliniai buteliai taip pat sukurią žavų įspūdį. Tai dovana, kuri nenuvils!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą