Laisvalaikis

Penki pabėgimo kambariai, kuriuose būtina apsilankyti

Lietuvoje pabėgimo kambarių – tikra begalė: nuo tamsoje skendinčių kalėjimų iki linksmybėmis alsuojančių, skirtų visai šeimai. Iš tiesų, ieškantiems pramogos, kuri tiktų ir paprastam draugų pasibuvimui, ir gimtadieniui, ir net mergvakariui, variantų – apstu.

Siaubo kambariai

Siaubo kambarių Lietuvoje tikrai netrūksta, tad ir temų galima sutikti pačių įvairiausių: nuo kalėjimo iki slėpynių tamsoje. Būtent pastarasis kambarys „Tamsu baisu“ leidžia jums slapstytis tamsoje ir patirti dar nepatirtų nuotykių. Tai vaikiško žaidimo „Slėpynės“ šiuolaikiška versija. Pramoga vyksta visiškoje tamsoje, saugioje žaidybinėje 200 kv. m. erdvėje, kuri pripildyta garso ir šviesos efektų, netikėtų siurprizų, keistų daiktų, tunelių, perėjimų, slėptuvių.

O ar esate girdėję apie siaubo bunkerį Panevėžio rajone, Paliūniškyje? Tai – išskirtinė vieta, išlikusi dar nuo Šaltojo karo laikų. 700 kv. m. ploto bunkeryje suaugusiesiems įrengti siaubo kambariai, o vaikams kuriamas iliuzijų kambarys, todėl jau visai netrukus čia galės lankytis ir šeimos su vaikais.

Paremti filmais ar serialais

Ko gero, jau nėra nei vieno, kuris nebūtų girdėjęs apie praėjusiais metais išpopuliarėjusį serialą „Squid game“. Pabėgimo kambarys Kaune siūlo apsilankyti šiuo serialu paremtoje pramogoje. Ar išdrįsite paimti kortelę ir įžengti į šį kambarį? Riba tarp gyvybės ir mirties čia – labai plona. Tai moralės ir žmogiškumo išbandymas.

O galbūt norite panerti į mistinį „X failų“ pasaulį? Paslaptingos užuominos, painūs galvosūkiai ir išradingos užduotys pasitiks dalyvius, atvykusius į šį pabėgimo kambarį.

Pabėgimo kambarys mergvakariams

Vasara – mergvakarių ir bernvakarių sezonas, todėl ieškantiems įdomių pramogų, privalu išbandyti pabėgimo kambaryje. Skirtų konkrečiai bernvakariams – nėra, tačiau vaikinai visuomet gali apsilankyti siaubo ar bet kokiame kitame kambaryje, kur tikrai sugebės išlaikyti šaltą protą.

Tuo tarpu merginoms Lietuvoje yra net keli kambariai su erotikos prieskoniu. Pavyzdžiui, „Penkiasdešimt raudonų atspalvių kambarys“ ar „Grėjaus apartamentai“. Tai vietos, kuriose jūsų laukia intriguojančios ir paslaptingos dominantės istorijos.

Kitokie pabėgimo kambariai

Tikriausiai dar neteko girdėti apie laivų mūšio kambarį? „Don’t Panic!” – tai naujai įsikūrusi pramogų erdvė Vilniuje, kviečianti visus smagiai ir įdomiai praleisti laiką su šeima, draugais ar bendradarbiais. Visiems puikiai iš vaikystės žinomas laivų mūšio žaidimas persikelia į naują kosminę erdvę. Tai komandinis žaidimas, kuris leis pasinerti į tikras kosmoso erdves ir patirti kovos azartą. Žaidimas „Space Wars“ – tai kosminis karas tarp Žemės planetos gyventojų ir ateivių.

O galbūt norite išbandyti Virtual reality kambarį „Černobylis“? Užsidėję virtualios realybės akinius dalyviai bus nukelti į kitą pasaulį, kur jų lauks daug iššūkių. Juos galės įveikti tik dirbdami kartu su savo komanda.

Virtualūs pabėgimo kambariai

Jie – tikras išsigelbėjimas tiems, kurie turi baimę lankytis tikruose pabėgimo kambariuose. O ypač ši pramoga išpopuliarėjo karantino metu, kuomet privalėjome sėdėti namuose. Tuomet mums nerūpėjo nei soliariumas Kaune, nei juo labiau pramogos lauke, tačiau virtualus žaidimas išliko populiarus iki šiol, kai aplink mus – laisvė.

Nuo egiptiečių sfinkso iki Hario Poterio Hogvartso tematikos. Visi šie galvą pasukti reikalaujantys pabėgimų kambariai persikėlė į virtualią erdvę ir kviečia jus kartu su vaikais įdomiai ir smagiai praleisti laiką namuose.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą