Laisvalaikis

Pavadėliai, petnešos ir antkakliai šunims – ką, kada ir kokiems šunims pasirinkti?

Ar šuo namuose Jūsų geriausias draugas? Jei taip, tuomet tikrai norite, kad jis būtų pats laimingiausias šuo. Atrodo, tada jam nieko negaila ir skiriamas tiek visas dėmesys, tiek ir priežiūra būtent jam. Niekada negailėkite keturkojui meilės. Rūpinkitės gyvūno sveikata, nepamirškite žaidimų ir pramogų laiko. Tikrai jam neužteks tik tų dviejų kartų trumpam išeiti į lauką. Turite jį taip pat reguliariai, bent du kartus per metus, nuvesti pas veterinarą. Šis žmogus atliks Jūsų šuniui reikalingą apžiūrą. Rinkitės atsakingai, ką augintinis valgo, kokie tam įrankiai naudojami, kokia jį supa aplinka, kur miegama ir t.t.  Aišku, turi būti tinkamai parinkti pavadėliai šunims bei antkakliai šunims.

Taigi kai tik nuspręsite, kad Jūsų namus papildys keturkojis gražuolis, įsidėmėkite, kad visa jo priežiūra guls ant Jūsų pečių. Nors daugeliu atveju geros ir linksmos emocijos visus vargus greitai atpirks. Kaip jausitės Jūs – jaus ir Jūsų gyvūnas namuose. Dovanokite vienas kitam bet po šypseną kasdien. Su juo turėsite eiti kiekvieną dieną į lauką. Atsidūrę viešose vietose nepamirškite, kad antkakliai šunims, pavadėliai šunims arba petnešos šunims yra privalomos. Jų dėka galėsite išlaikyti šunį prie savęs. Jeigu Jūsų augintinis yra didesnis, teks pasirūpinti ir antsnukiu. Jį geriausia pradėti praktikuoti uždėti kuo anksčiau. Taip jis mieliau prie jo pripras ankstyvesniame amžiuje. Patarimai paprasti, bet gali būti tikrai naudingi.

Daugeliui šunų turėtojų nėra lengva išsirinkti tinkamą pavadį, antkaklį ar petnešas. Keturkojui skirtos petnešos daugeliu atvejų yra laikomos saugesnėmis bei patogesnėmis už antkakį. Antkakliai šunims labai geras pasirinkimas jei jie yra mažaveisliai arba turi ilgą dekoratyvinį kailį. Nors Jums gali atrodyti, kad ši šunų auginimo priemonė yra labai nepatogi ir reikalauja tam tikrų pastangų, visgi paprastai šunys gerai toleruoja antkaklius. Labai svarbu juos pradėti naudoti kuo ankstesniame amžiuje. Taip šuniukas daug greičiau prie šios priemonės pripras. Jums, kaip šuns šeimininkui, bus tikrai žymiai lengviau išlaikyti reikiamą drausmę. Laikui bėgant tikrai džiaugsitės tokiu pasirinkimu ir ankstyvu jo nešiojimu. Antkakliai šunims užtikrins jo saugumą. Jie labai greitai ir lengvai užsideda net ir neramiam šuniui – tai dideli privalumai. Ši augintiniui skirta priemonė labai geras pirkinys šuniukams, linkusiems į išdaigas.

Petnešos šunims dar nėra taip stipriai paplitę kaip antkakliai, bet jų pranašumas yra akivaizdus. Ši priemonė, ją uždėjus pasklinda didesniame gyvūno plote. Petnešų dirželiai uždengia gyvūno liemenį. Dėl šios priežasties beveik neįmanoma jam spontaniškai išsilaisvinti. Taip daug lengviau saugoti savo keturkojį išėjus pasivaikščioti. Beje, petnešas tiek uždėti, tiek  ir jas nuimti yra sudėtingiau nei antkaklį. Turėsite bendradarbiauti su šuniu arba išmokyti jį ramiai stovėti vietoje tam tikrą laiką, kol priemonę uždėsite arba nuimsite. Pirkite tik patikimų ir žinomų gamintojų gaminius – taip bus garantuota prekių kokybė.

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą