Grožio paslaptys

Patarimai manikiūrui su nagų freza

Nagų freza yra profesionalus manikiūro įrankis, kurį galima rasti bet kuriame grožio salone ar nagų priežiūros priemonių parduotuvėje. Nors iš pradžių darbas su freza reikalauja šiek tiek įgūdžių, ją naudoti nėra pernelyg sunku, todėl vis daugiau moterų renkasi manikiūrą namuose, savarankiškai naudojant frezą. Tad, kaip ją tinkamai naudoti?

Iš pradžių būtina išmokti saugiai ir teisingai naudoti nagų frezą!

Prieš naudojant elektrinę nagų dildę, reikia gerai suprasti jos veikimo būdą, ypač ją naudojant pirmą kartą. Perskaičius visus, instrukcijoje pateikiamus saugos nurodymus, galima gana greitai išmokti naudoti frezą savo nagams. Tik bandymo ir praktikos metu ateis žinios, kurios padės tobulinti tolesnius nagų šlifavimo bei formavimo įgūdžius.

Kaip išsirinkti tinkamą nagų frezą?

Ne kiekviena nagų freza parduotuvėje yra geros kokybės. Renkantis, derėtų atsižvelgti į profesionalų patarimus ir vartotojų atsiliepimus, tai padės išsirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį įrankį. Jums gali tekti išbandyti net kelis skirtingus modelius, kol bus atrastas, geriausiai atitinkantis jūsų standartus. Štai keli populiariausi nagų frezos modeliai: https://www.groziui.lt/manikiurui-pedikiurui/aparatai-ir-iranga/manikiuro-ir-frezos-aparatai

Dažniausiai elektrinė nagų dildė bus naudojama ne vienerius ir ne dvejus metus. Taigi, prieš perkant svarbu yra įsitikinti, kad freza turi žemų dažnių vibravimo mechanizmą, tai užtikrins, kad įrenginys suksis, o ne vibruos, tol kol bus naudojamas. Intensyvi vibracija gali pažeisti ne tik nagus, bet ir rankos, kurioje bus laikoma freza, riešą.

Kaip naudoti elektrinę nagų frezą?

Išmokus naudotis elektrine nagų dilde, galima varijuoti skirtingais greičiais, siekiant išgauti tam tikrą efektą. Yra daug įvairių antgalių, su kuriais galima eksperimentuoti. Pirmas žingsnis, nuo kurių pradedamas nagų šlifavimas, tai yra odelių atstūmimas ir pašalinimas, toliau išlyginamas nago paviršius ir galiausiai – suformuojami nagų galiukai.

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą