Grožio paslaptys

Kaip nubalinti dantis?

 Graži ir balta šypsena yra vienas iš tų dalykų, kuris patinka visiems ir nuteikia puikiai. Kai žmogus šypsosi, visada norisi prie jo prieiti, bendrauti ar bent pabūti šalia. Kai matai tokius žmones ir pačiam norisi, kad paties šypsena būtų baltesnė. Tai padaryti visiškai nesudėtinga ir daugelyje Lietuvos miestų yra teikiamos dantų balinimo paslaugos. Ne išimti ir dantų balinimas Šiauliuose, kur dirba kvalifikuoti savo srities specialistai, naudojantis moderniausias šiuolaikines priemones, padedančias efektyviai išbalinti dantis.

Pati balinimo procedūra yra saugi ir ją gali darytis visi asmenys, sulaukę pilnametystės. Ji padeda atbalinti dantis net keliais atspalviais ir pašalinti pigmentines dienas. Taip pat dantų balinimo procedūros deka galima sumažinti dantų jautrumą ir pašalinti mikro įtrūkimus. Tačiau reikia turėti omenyje, kad jei sergate lėtinėmis ligomis ir vartojate antibiotikus ar kitus medikamentus, reiktų apie tai įspėti gydytoją-odontologą atliekantį dantų balinimo procedūrą. Taip jei laukiatės, nerekomenduojama balintis dantų.

Prieš dantų balinimą, rekomenduojama atlikti dantų higieną, kurios metu pašalinamos susikaupusios apnašos ir dantų akmenys. Taip jūsų norimas rezultatas bus žymiai efektyvesnis. Po burnos higienos, yra paskiriama gydytojo konsultacija, kuris įvertinęs jūsų dantų būklę, parinks tinkamas balinamąsias priemones ir reikalingą koncentraciją. Visada stenkitės dantis balinti palaipsniui, stengiantis išlaikyti kuo natūralesnį atspalvį, nes pernelyg balti dantys atrodys kaip dirbtiniai. Galima rinktis skirtingus būdus dantų balinimui, tiek naudojant specialų koncentruotą balinimo gelį, tiek ultravioletinių spindulių lempas. Taip pat yra galimybės dantų balinimo procedūrą atlikti ir namų sąlygomis, tačiau visuomet yra rizika, kad galite pakenkti savo dantims, netinkamai laikydamiesi instrukcijų ar blogai pasirinkdami priemones. Tad geriau nerizikuoti savo sveikata ir geriau kreiptis į tuos, kurie puikiai išmano savo darbą.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą