Namai

Pastolių nuoma Kaunas

Pastoliai vienas iš reikalingiausių fasado darbams skirtų įrankių. Pastolių pagalba galite atlikti bet kokius fasado darbus. UAB Pastolis.lt įmonė turi platų pastolių nuomos pasirinkimą: moduliniai bei rėminiai pastoliai. Pastoliai skirstomi į dvi katagorijas:

Modulinių pastolių nuoma: šis pastolių tipas skirtas darbui prie sunkiai prieinamų objektų, kurie yra nestandartinių formų (objektai turintis įvairiausių išsikišimų ir panašiai). Šie pastoliai yra universaliausi ir tinkami darbui prie bet kokių objektų. Pastoliai turi reguliuojamas kojas, kurių pagalba galima reguliuoti jų aukštį ir pritaikyti prie bet kokio paviršiaus. Moduliniai pastoliai kainuoja daugiau nei rėminiai.

Rėminių pastolių nuoma: šie pastoliai skirti dirbti prie standartinių objektų. Rėminiai pastoliai dažnai vadinami fasadiniais pastoliais, nes jų pagalba galėsite atlikti bet kokius fasado darbus. Šie pastoliai nėra tokie universalus kaip moduliniai, tačiau puikiai tinka dirbti prie paprastų objektų. Tad jeigu statotes namą ar atliekate remonto darbus šie pastoliai bus puikus pasirinkimas.

Layher pastoliai pasižymi stabilia konstrukciją ir saugumu. Šie pastoliai sudaryti iš 5 pagrindinių detalių, todėl jų montavimas itin lengvas. Pastoliai pagaminti iš aliuminio lydinio, todėl yra itin lengvi. Layher pastolių gamintojai didelį dėmesį skyrė saugumui, todėl šiuose pastoliuose imontuota papildomi apsauginiai turėklai bei yra užlipimo laiptynės (laiptai tarp pastolių aukštų). Šių pastolių gamintojas yra žinomiausias pasaulyje.

Pastolių nuoma ar pirkimas?

Dažniausiai pastolius naudojame kai reikia atlikti tam tikrus fasado darbus, kai remontuojame ar statome naują namą. Todėl dėl vienkartinio darbo šių pastolių pirkimas nėra geras pasirinkimas. Išskirtiniais atvejais, jeigu jums šio įrankio reikia nuolatos – vertėtų jį pirkti. Moduliniai ar rėminiai pastoliai gali kainuoti tūkstančiais, priklausomai nuo jūsų objekto dydžio. Dažniausiai fiziniai ar net juridiniai asmenys šią įrangą nuomuojasi iš nuomos kompanijų, nes tai daryti apsimoką. Pastolių nuomos kompanijos užtikriną pastolių techninę buklę, pristato iki jūsų pasirinkto objekto bei pasirupina, kad pastoliai būtų sumontuoti tinkamai. Jeigu ieškate patitikimo pastolių nuomos partnerio, tuomet Pastolis.lt pasiruošęs pasiūlyti pačias geriausias pastolių nuomas sąlygas visoje Lietuvoje.

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą