Studijos - Karjera

Paskelbtas kvietimas teikti naujos tarptautinės inovacijų programos „Eurostars 3“ paraiškas

Lietuvoje veikiančias mažas ir vidutines įmones, vykdančias mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklas bei siekiančias įsitvirtinti tarptautinėje rinkoje, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti naujoje tarptautinėje inovacijų programoje „Eurostars 3“. Programos metu, bendradarbiaujant su užsienio partneriais, įmonės turės galimybę įgyvendinti inovatyvius projektus. Teikti paraiškas tiesiogiai Eureka sekretoriatui galima iki lapkričio 4 dienos. 

Ši nauja programa – jau buvusių MITA administruojamos priemonės Eurostars kvietimų tęsinys. Praėjusių kvietimų metu Lietuvos inovatyvios įmonės itin sėkmingai skynėsi kelią programoje ir gavo finansavimą tarptautiniams projektams vykdyti. Vienas sėkmingiausių pavyzdžių – UAB „Ekspla“, kuri jau nuo pat programos pradžios – 2009 metų – vysto perspektyvias lazerių technologijas, o šiuo metu įgyvendina net 4 programos projektus su partneriais iš Nyderlandų, Prancūzijos, Austrijos, Ispanijos ir Latvijos. Bendras įgyvendinamų projektų biudžetas – beveik 5 mln. eurų. 

„Eurostars 3 programa – puiki terpė gimti inovatyviems ir konkurencingiems naujiems produktams, paslaugoms ar procesams ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Tikimės, kad sėkmingi Lietuvos įmonių rezultatai džiugins ir šiame kvietime“,- teigia MITA MTEPI tarptautinių programų skyriaus vedėja dr. Lina Kisielė. 

Siekiantiems daugiau sužinoti apie „Eurostars 3“ programą, kviečiame dalyvauti tarptautiniame EUREKA sekretoriato organizuojamame seminare, kuris vyks rugsėjo 29 dieną, 12 val. Seminaro dalyviams bus pristatyta naudinga informacija, kaip sėkmingai teikti paraiškas programai ir pasinaudoti jos galimybėmis. Registracija.

Daugiau informacijos apie kvietimą.

Lietuvių projektams finansavimą teikia MITA iš LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skiriamų asignavimų. Projektuose finansuojamos veiklos – taikomieji moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra. Užsienio partnerių – įmonių ir mokslo įstaigų – dalyvavimą projektuose remia jų nacionalinės inovacijų agentūros.

Kilus klausimams dėl dalyvavimo programoje, paraiškos pildymo, projekto darbų planavimo ar biudžeto sudarymo, kviečiame kreiptis į MITA. Konsultacijas teikia Daiva Keršienė tel. (+370) 604 79828, el.p. daiva.kersiene@mita.lt.

Pranešimą paskelbė: Karolina Urbonaitė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą