Namai

Panevėžys atsinaujina! Pradėtos tvarkyti Nevėžio pakrantės

Šiemet Panevėžio miesto savivaldybė suplanavo sutvarkyti Nevėžio pakrantę (nuo Stoties g. tilto iki Nemuno g. tilto).

„Ranga jau prasidėjo – iki tol, kol leido oro sąlygos, statybininkai atliko parengiamuosius darbus atnaujinti apšvietimui. Senoji šaligatvių danga dar neardyta, nes žiemą sustojus darbams pėstiesiems būtų nepatogu ir nesaugu čia vaikščioti. Kaip ir J. Janonio g. prieigų atveju, statybos tęsis atšilus orams – pavasarį“, – teigia administracijos direktorius Rimantas Pauža.

Įgyvendinant Nevėžio pakrančių (nuo Stoties g. tilto iki Nemuno g. tilto) projektą teritorija bus pritaikyta bendruomenės rekreacinėms ir laisvalaikio reikmėms. Tvarkomi prietilčiai, atnaujinama dalis Nemuno g. ir Taikos al. šaligatvių, rekonstruojama aikštelė. Apšviestas pėsčiųjų ir dviračių takas jungs Kultūros ir poilsio parką su Senvage, atsiras lauko gimnastikos aikštelė, o aptvertoje šunų vedžiojimo aikštelėje bus sumontuota augintinių treniruočių ir dresavimo įranga.

Statybos darbus atlieka viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi UAB „Žilinskis ir Co“.

Projektui įgyvendinti skirta daugiau kaip 563 tūkst. Eur ES investicijų. Beveik 50 tūkst. Eur pridės valstybės biudžetas, likusias lėšas – Savivaldybė.

Numatyta projekto pabaiga – 2019 m. gruodžio 31 d.

Pranešimą paskelbė: Asta Sarapienė, Panevėžio miesto savivaldybės administracija

Prekės pigiau:
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą