Namai

Suomijos geležinkelių vadovas Timo Riihimäki tapo bendros „Rail Baltica“ įmonės vadovu

Šiandien „RB Rail AS“ stebėtojų taryba paskyrė Timo Riihimäki bendros „Rail Baltica“ įmonės generaliniu direktoriumi ir valdybos pirmininku. Šias pareigas jis pradės eiti 2019 m. kovo 11 d. Rygoje.

Timo Riihimäki užėmė įvairias vadovo pozicijas „NRC Group A/S“ („VR Track Oy“ nuo 2019 m. sausio 7 d.), lyderiaujančioje Suomijos geležinkelių inžinerijos, statybos ir priežiūros įmonėje. Paskutinės jo pareigos – valdybos narys ir viceprezidentas materialinėms paslaugoms ir bėgių įrengimams.

„Stebėtojų taryba sveikina Timo Riihimäki užėmus šias labai svarbias pareigas,“- teigė „RB Rail AS“ stebėtojų tarybos pirmininkas Karolis Sankovski. „Jis turi sukaupęs daug patirties tarptautinėse ir vietos geležinkelių infrastruktūros statybos, priežiūros paslaugų ir sunkiųjų įrengimų valdymo rinkose. Be to, jis turi verslo pokyčių strategijų ir tarptautinio verslo bei organizacijų valdymo patirties. Artimiausiu metu „RB Rail AS“ akcininkai ir stebėtojų taryba p. Riihimäki kelią tikslą laiku užbaigti detalųjį „Rail Baltica“ geležinkelio ruožų techninį projektavimą. Tikime, kad jo ir „RB Rail“ komandos pastangos ir atsidavimas leis projektui įsibėgėti ir jį užbaigti laiku.“

„Esu dėkingas už galimybę priimti „Rail Baltica“ globalaus projekto koordinavimo iššūkį. Ekonominė bei socialinė svarba ir mastas daro šį projektą ne tik vienu sudėtingiausiu, bet ir įdomiausiu Europoje“,- sako Timo Riihimäki. „Projektas „Rail Baltica“ teigiamai paveiks milijonų žmonių gyvenimus, todėl labai svarbu jį pabaigti laiku ir neviršijant numatyto biudžeto“

Prieš „VR Track Oy“ Timo Riihimäki ilgą laiką užėmė vadovaujančias pozicijas „Finnair Group“. Jis baigė verslo administravimo magistro studijas Redingo universiteto Henlio vadybos fakultete ir rinkodaros studijas Suomijos Rinkodaros institute. 

RB RAIL AS

RB RAIL AS yra bendra Estijos Respublikos, Latvijos Respublikos ir Lietuvos Respublikos įmonė, įsteigta įgyvendinti Rail Baltica projektą –sukurti greitojo geležinkelio infrastruktūrą nuo Talino iki Lietuvos ir Lenkijos sienos. RB RAIL AS yra projekto „Rail Baltica“ centrinis koordinatorius atsakingas už globalaus projekto projektavimą, statybą ir rinkodarą.

Pranešimą paskelbė: Dominykas Jakštas, UAB „Fabula ir partneriai“

Parašykite komentarą