Sveikata

Pandemijos metu dirbusiems vaistinių darbuotojams „Eurovaistinė“ dovanoja po 5 papildomas atostogų dienas

Koronaviruso pandemijai pasiekus ir Lietuvą, vaistininkai buvo vieni iš tų, kurie liko dirbti tam, kad galėtų padėti ir rūpintis klientų sveikata. Vaistinių tinkle „Eurovaistinė“ visoje Lietuvoje dirbo 1389 darbuotojų, iš jų 893 vaistininkai. Bendrovė prisideda prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir šalia Valstybės vaistininkams suteikiamų 5 papildomų atostogų dienų dovanoja dar penkias. Po penkias papildomas atostogų dienas už darbą kovo mėnesį gauna ir farmakotechnikai, konsultantai, vaistinių tvarkytojai.

Pandemija įprastą vaistinės gyvenimą palietė dar vasario pabaigoje, jau tada imta dažniau dezinfekuoti vaistines, atsisakyta pirkinių krepšelių, taip siekiant užtikrinti vaistininkų ir klientų saugumą.

Paskelbus karantiną per kelias dienas visose vaistinėse buvo įrengtos apsauginės pertvaros, vaistinės aprūpintos kaukėmis ir apsauginiais veido skydais. Nuo pirmosios karantino dienos uždarytos 32 vaistinės bei atnaujintas vaistinių darbo laikas, taip siekiant užtikrinti, kad vaistininkai galėtų laikytis tinkamo darbo ir poilsio režimo.

Papildomai nuspręsta, kad pandemijos metu dirbusiems „Eurovaistinės“ vaistinių darbuotojams bus suteiktos penkios papildomos atostogų dienos. Tai įmonei papildomai kainuos daugiau nei 350 tūkstančius eurų.

„Šios pandemijos metu prioritetu mums visada buvo rūpestis darbuotojų ir klientų saugumu. Visa administracija darė, ką tik galėjo, kad šis laikotarpis mūsų vaistininkams būtų kiek galima lengvesnis – keitėme darbo laiką, stengėmės operatyviai pildyti asortimentą, įdarbinome keliomis dešimtimis daugiau darbuotojų sandėlyje. Visi kolegos dirbo neskaičiuodami valandų“, – sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

Pasak jos, vaistinių darbuotojai tai visų mūsų herojai, todėl papildomų dienų atostogoms suteikimas yra įmonės noras, kad pasibaigus šiam įtemptam laikui darbuotojai išliktų sveiki ir kuo ilgiau pabūtų su savo šeimomis. Visa vaistininkų kasdienybė, kuria didžiuojasi bendrovė, kasdien skelbiama socialiniuose tinkluose publikuojamame „Vaistininko dienoraštyje“.

Dar kovo pradžioje „Eurovaistinė“ investavo daugiau nei 240 tūkstančių eurų darbuotojų saugumui užtikrinti – kiekvienoje vaistinėje įrengti apsauginiai atitvarai, kiekvienam darbuotojui suteikiamas veido skydas, medicininės kaukės, vienkartinės pirštinės, visos reikiamos dezinfekcinės priemonės. Karantino metu Lietuvoje dirba įmonės 252 vaistinės.

Pranešimą paskelbė: Laura Bielskė, Eurovaistinė, UAB

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą