TV laidos

Ožkų karaliene tituluojamos ūkininkės pokyčiai: per savaitę – minus 5 kilogramai

TV3 nuotykių realybės šou „Pavojingi aukštakulniai“ dalyvė, ožkų karalienė Dalia Ėmužytė tvirtai užsimojusi keisti savo gyvenimo būdą bei išvaizdą. Ne kartą patyčias dėl apkūnumo kentusi moteris savaitės pradžią pasitinka švytėdama iš laimės: per septynias dienas ji atsikratė net penkių kilogramų svorio.

„Maniau, kad išvaizdos pokyčiai bus gerokai sunkesni, bet garsenybių dietologė Jelena Tulčina man sudaro tokią mitybos programą, kad valgyti ir lengvai užkandžiauti reikia net penkis kartus per dieną. O juk anksčiau tik po darbų prieš miegą spėdavau prisikirsti“, – šį, pirmadienio, vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Pavojingi aukštakulniai“ pasakos Dalia.

Didžiausio ekologinio ūkio Baltijos šalyse savininkė neslėps: jos ūgis – 173 cm, o dar prieš savaitę svarstyklės rodė – 125 kg. Dalios džiaugsmui, šiandien svarstyklių rodyklė nukrito iki 120, o moteris žada, kad tai – tik pradžia.

Vieniša mama savo gyvenime išbandė įvairiausias dietas. Kartą badavo net aštuonias dietas, vėliau gėrė įvairiausias žoleles, tačiau tokie eksperimentai vos nesibaigė ligoninėje, o ištirpę kilogramai sugrįždavo su kaupu.

Dabar, kai kilogramai tirpsta sveikai, moteris jaučiasi kupina jėgų ir neslepia džiaugsmo, kad pagaliau išaušo didžiųjų permainų metas. Kovoti su antsvoriu „Pavojingų aukštakulnių“ dalyvei padeda ne tik medikai, bet ir vienas garsiausių šalies sportininkų Žydrūnas Savickas.

„Pasižadėjau prieš visą Lietuvą pasikeisti, o aš savo žodžio laikausi, todėl, kad ir kaip būtų sunku, sukąsiu dantis ir eisiu iki galo“, – užsispyrimo neslepia prakaitą sporto salėje liejanti D. Ėmužytė.

Ji sako, kad kai pasiryžo išvaizdos pokyčiams, sulaukė didžiulio palaikymo. Apie tai sužinoję ūkininkai moteriai atvežė daržovių, ekologiškos triušienos, kalakutienos. O draugės pasiūlė pagalbą keičiant aprangos stilių.

Paklausta, koks jos tikslas, Dalia entuziastinga: „Daktarė Tulčina pažadėjo, kad iki naujų metų atsikratysiu 20 kilogramų. Aš atsakiau, kad daugiau! Iš esmės turėčiau numesti dukart tiek“.

Kokių naudingų patarimų daugiau nei tris dešimtmečius nesportavusiai moteriai duos stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas? Ar sunku bus Daliai pažvelgti į centimetrais išmatuotas apimtis?

„Savo pavydžiu noriu užkrėsti ir kitus Lietuvos storulius susiimti. Ne rytoj, ne po savaitės, ne kitą pirmadienį, o šiandien“, – sako D. Ėmužytė ir prieš filmavimo kameras skuba demonstruoti naujas kulinarijos žinias. TV3 žiūrovams ji atskleis itin sveiko ir greitai pagaminimo vištienos bei daržovių troškinio receptą.

Pirmieji Dalios lieknėjimo rezultatai – jau šį vakarą 20.00 val. nuotykių realybės šou „Pavojingi aukštakulniai“.

„Pavojingi aukštakulniai“ – pirmadieniais 20.00 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą