TV laidos

Nuomonę išreiškusios televizijos žiūrovės tapo eterio žvaigždėmis

Moterų televizija TV8 visą spalį švenčia 4-ąjį gimtadienį. Netrukus ekranuose pasirodys sėkmingiausias visų laikų turkiškas serialas „Sila“, garsiojo kulinaro Džeimio Oliverio maisto ruošimo pamokos, o pirmosios eterio dovanos jau pasiekė ištikimiausias žiūroves.

TV8 paskyroje socialiniame tinkle „Facebooke“ moterys buvo kviečiamos išreikšti nuomonę, kokias televizijos programas mėgsta labiausiai ir kodėl. Iš daugybės komentarų burtų keliu buvo atrinktos penkios žiūrovės, kurios tapo TV8 ambasadorėmis – jos buvo įamžintos specialiuose vaizdo klipuose, kurie visą spalį, televizijos gimtadienio mėnesį, puoš eterį.

Filmavimai vyko „Virtuvės mitų griovėjų“ kulinarinėje studijoje, o projekto rezultatus jau galima išvysti ir televizijoje, ir internete.

TV8 ambasadore tapusi Inga Butauskė neseniai atšventė 34-ąjį gimtadienį. Klipe pristatanti detektyvinius filmus ir serialus, Inga gyvenime užsiima Europos Sąjungos projektų įgyvendinimu ir kaip pati sako „dirba dviejų fėjų mama“. „Mėgstu keliauti, fotografuoti ir mielai leidžiuosi į išbandymus bei avantiūras, tokias kaip šis filmavimas“, – šypsosi žiūrovė.

Serialą „Ana ir meilė“ pristatanti 26-erių Edita Bružinskaitė dirba konsultavimo telefonu vyresniąja specialiste. Klipe įsiamžinusi jauna moteris sako, kad mėgsta skirtingas veiklas, pradedant knygų skaitymu, rankdarbiais, sportu, baigiant knygos rašymu.

Vos 5 mėnesių kūdikėlį auginanti Regina Šlekaitienė TV8 eteryje pristato legendinį meksikiečių serialą „Laukinukė“. 29 metų moteris dievina augalus ir kulinariją bei turi neįprastą pomėgį, kurį vadina „lobiukų ieškojimu“ (angl. geocaching). „Ačiū už nepamirštamas akimirkas ir adrenalino užtaisą, žvelgiant į kamerą“, – po filmavimo juokėsi Regina.

Romantinius TV8 filmus pristatanti ir juos žiūrėti mėgstanti Danutė Gucevičienė, paklausta apie savo amžių, plačiai nusišypso: „Brandi moteris“. Vadybininke dirbanti žiūrovė laisvalaikį skiria teatrui, kelionėms ir maisto gaminimui.

Tuo tarpu „Labanakt, vaikučiai“ klipe neatsitiktinai ištaria Juratė Prievelienė. Ji – dviejų vaikučių mama, kurios vakarus, suburdama visą šeimą, praskaidrina televizija.

TV8 ambasadorių klipus galima pamatyti čia:

http://play.tv3.lt/programos/ivairus/660200?autostart=true
http://play.tv3.lt/programos/ivairus/661694?autostart=true
http://play.tv3.lt/programos/ivairus/660196?autostart=true
http://play.tv3.lt/programos/ivairus/660197?autostart=true

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą