TV laidos

Daina Bilevičiūtė ,,Bikini orams“ išsirengė iki apatinių

Jau šiandien, penktadienį, ,,Lietuvos ryto” internetinėje televizijoje Lrytas.tv startuoja naujas projektas ,,Bikini orai“, kuriame orų prognozes skelbs seksualiausios Lietuvos merginos, moterys ir netgi vyrai, prisidengę kūnus tik gundančiais apatiniais. Naujajame projekte ne tik bus skelbiami dienos orai – tai bus pikantiškos, linksmos orų prognozės, praturtintos dienos aktualijomis ir šmaikščiu paliežuvavimu apie Lietuvos žvaigždes.
Taip pat ,,Bikini orai“ bus ypatingi tuo, kad čia akis paganyti galės ne tik riestų užpakaliukų, laibų talijų ir putlių krūtinių gerbėjai. Be abejo, tai, ko tikisi klasikinių orų mergaičių gerbėjai, bus, projekte kviečiama registruotis visas gražuoles, norinčias pademonstruoti savo tobulas formas, prodengtas seksualiais apatiniais. Visgi šis projektas unikalus tuo, kad norint tapti gera arba bloga orų mergaitė (berniuku) nebūtina turėti tobulas formas. Kiekviena moteris yra savaip graži, o jeigu ji dar ir jaučiasi graži, seksuali, gyvybinga, tuomet tai pajunta ir visi aplinkiniai. Todėl naujajame projekte savo artistinius sugebėjimus ir kūno formas kviečiama demonstruoti ir nestandartinės figūros moteris, turinčios apvalias kūno formas ir netaikančias į „s“ dydžio drabužius.
Pirmoji gundančių formų bikini orų mergaitė, nepabijojusi nusimesti drabužius, bus žavingoji dainininkė Daina Bilevičiūtė. Ji lieknųjų Lietuvos šou verslo mergaičių ir moterų kontekste atrodo nestandartiškai. Bet Daina dėl savo apvalių formų nesikremta – ji tai pavertė privalumu, vizitine kortele, nusifotografavo erotinėje fotosesijoje  ir ragina kitas moteris atsikratyti kompleksų ir stereotipų, kuriuos siūlo lietuviškas šou verslas. Daina sutiko tapti pirmąja orų mergaite, kuri paskelbs penktadienio orus ir pasirodys eteryje su gundančiais apatiniais, prisegamomis kojinėmis ir kitokiais erotiniais drabužėliais, žadinančiais aistrą ir verčiančiais vyrus eiti iš proto.
,,Į pasaulį grįžta apvalutės, moteriškų formų moterys, aš taip pat esu už tikras moteris, kurios džiaugiasi gyvenimu nebadaudamos, o ne perkarusias džiūsnas. Projekte sutikau dalyvauti, nes gyvenime stengiuose viską imti iki galo, gyventi taip, lyg tai būtų pirmas ir paskutinis toks pasiūlymas. Man sudalyvauti tokiam projekte buvo labai įdomu, tiesą sakant, tapti bikini orų mergaite, sulaukus 50 – ies, pasiseka ne kiekvienai. Visoms moterims patarčiau, nepaisant to, kaip jos atrodo ar kiek sveria, jaustis gerai ir nieko nebijoti. Komentarų nebijau, pliaže stovėti su bikiniu yra normalu, taip pat normalu yra su vienais apatiniais vaikščioti podiumu. Televizija yra tas pats podiumas, todėl nejaučiu jokios gėdos, dalyvaudama tokiame projekte, nes myliu save ir savo kūną.“
Projekte ,,Bikini orai“ gali dalyvauti visos merginos ir moterys, kurios jaučiasi seksualios, nepaisant jų svorio ar amžiaus, taip pat ir svajojančios tapti garsiomis. Taip pat filmuotis ,,Bikini orų” projekte kviečiami ir įspūdingų formų vyrai, jie skaitydami orų prognozes, galės pasipuokuoti savo treniruotais kūnais ar raumenimis. Taigi, visi, norintys tapti „Bikini orų“ pranešėjais, pasireklamuoti ar tapti televizijos žvaigždėmis, siųskite savo anketas el.paštu: bikiniorai@gmail.com
,,Bikini orai“ jau nuo šiandien, penktadienio, spalio 9-osios, per Lrytas.tv

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą