Technologijų naujienos

„Nortal“ išplatino 50 mln. eurų obligacijų emisiją įmonės plėtrai pagreitinti

Lietuvoje veikianti strateginių pokyčių ir technologijų bendorvė „Nortal“ išplatino 50 mln. eurų vertės obligacijų emisiją penkerių metų laikotarpiui su 4,75 proc. metine palūkanų norma. Ji skirta įmonės plėtrai pagreitinti ir refinansuoti anksčiau išplatintą obligacijų emisiją.

Priito Alamäe, „Nortal“ įkūrėjo ir vadovo teigimu, tai didžiausia bendrovės istorijoje išplatinta obligacijų emisija, kuri daugiausia pritraukė žinomus institucinius investuotojus.

„Žemos šios obligacijų emisijos palūkanos ir didelis investuotojų susidomėjimas yra aiškus ženklas, kad „Nortal“ turi gerą reputaciją investuotojų bendruomenėje – esame vertinami kaip stabilūs ir patikimi. Man itin smagu matyti, kad išplatintos obligacijos yra itin populiarios mūsų svarbiausioje rinkoje – Šiaurės Europoje. Net 75 proc. paraiškų pirkti obligacijas pirmiausia sulaukta iš institucinių investuotojų Suomijoje, Švedijoje ir Norvegijoje. Likusios paraiškos atkeliavo iš investuotojų ir pensijų fondų Latvijoje, Estijoje ir likusioje Europoje“, – teigia „Nortal“ įkūrėjas ir vadovas Priitas Alamäe.  

Pastaraisiais metais „Nortal“ vykdė geografinę plėtrą, didino darbuotojų skaičių ir lygiagrečiai augino pajamas. Be to, pernai „Nortal“ įsigijo Sietle (JAV) įkurtą programinės įrangos kūrimo bei konsultavimo paslaugas teikiančią ir debesų technologijų modernizavime besispecializuojančią įmonę „Dev9“. Taip pat daug investuota į Vokietijos rinką.

„Mes ir toliau siekiame plėstis ir spartinti augimą Vokietijoje, Šiaurės Europoje ir JAV“, – bendrovės tikslus vardina P. Alamäe.

Išplatinta 50 mln. eurų obligacijų emisija skirta refinansuoti anksčiau išleistą obligacijų emisiją ir siekti iškeltų bendrovės augimo tikslų užsienio rinkose. Ši obligacijų emisija išplatinta penkerių metų laikotarpiui su 4,75 proc. metine palūkanų, kurios bus išmokamos kas pusę metų, norma.

Oblogacijoms išplatinti „Nortal“ pasitelkė  „Pareto Securities“, „Redgate Capital“ ir „Nordic Trustee Oy“.

Pranešimą paskelbė: Justė Karpavičiūtė, UAB „Gravitas Partners”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą