Studijos - Karjera

Norinčius savo idėją paversti inovacija MITA kviečia registruotis į „TechHub“ pre-akceleratorių

Spalio mėnesį prasidės ketvirtasis Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) projekto „TechHub“ pre-akceleratoriaus ciklas. Programos metu atrinkti startuoliai dalyvaus tris mėnesius trunkančiuose mokymuose, kuriuose turės galimybę savo idėją paversti realiu produktu, gauti reikalingų verslo vystymo žinių, susipažinti su investuotojais ir verslo angelais, pasipildyti komandos nariais ir gauti 25 000 Eur vertės paslaugų. Startuoliai ir norintieji juos įkurti kviečiami registruotis iki rugsėjo 26 dienos.

„Šiame pre-akceleratoriuje dalyvaujantys startuoliai gali savo idėjas įsivertinti bei tobulinti be jokios rizikos. Net jei pirminė mintis programos metu nepasiteisina, su asmeninių mentorių pagalba idėjos keičiamos, o įgytos verslo vystymo žinios, užmegzti ryšiai su startuolių bendruomene ir investuotojais dalyviams neabejotinai pravers ir imantis bet kokios veiklos ateityje,“– sako „TechHub“ projekto vadovė Gintarė Narakienė.

Per visą projekto gyvavimo laikotarpį surinkta beveik 400 dalyvių paraiškų. Kiekvieno ciklo metu priimama maždaug 20 įvairių sričių startuolių komandų. Programą jau baigė 40 jų, dar 20 mokymuose dalyvauja šiuo metu. Iš viso programa apjungė apie 150 inovatorių, jiems padeda 9 programos mentoriai, užsienio lektoriai, gausus būrys partnerių, inovacijų ekspertų ir investuotojų.

Kaip ir ankstesniuose „TechHub“ pre-akceleratoriaus cikluose, startuoliai su Lietuvos ir užsienio ekspertais išnagrinės 12 mokymų temų: išsigrynins tikslinį klientą, atliks rinkos ir konkurentų analizę, sukurs įėjimo į rinką strategiją, sužinos apie verslo steigimo, produkto vystymo, pozicionavimo, prekės ženklo kūrimo, komandos stiprinimo, finansavimo, intelektinės nuosavybės ir kitas verslo subtilybes.

Programą sėkmingai baigę startuoliai turės galimybę prisistatyti (angl. pitch) investuotojų komisijai baigiamajame „Demo Day“ renginyje. Be to, geriausiai pasirodžiusios komandos bus apdovanotos vertingais prizais – bilietais į akceleratorius užsienyje bei kelionėmis į startuoliams reikalingus susitikimus su partneriais ar renginius ES valstybėse.

Teikti paraiškas dalyvauti pre-akceleratoriuje gali visi startuoliai (didelį ir inovacijomis grindžiamą verslo plėtros potencialą turinčios labai mažos ar mažos įmonės, veikiančios ne ilgiau nei 5 metus) ar planuojantys juos įkurti. Kiekviena pretenduojanti komanda pagal parengtą pavyzdinę formą turi pateikti informaciją apie startuolį, komandą, paslaugą (produktą) bei pagrįsti jos inovatyvumą. Gautas paraiškas įvertins bei dalyvius atrinks projekto ekspertai. 

Daugiau apie programą organizatoriai kviečia sužinoti rugsėjo 21 d. 16 val. informaciniame renginyje, kurio metu pre-akceleratoriaus programos vadovas dr. Gediminas Rumšas išsamiau pristatys programos turinį, papasakos apie atranką, naudas, mentorius ir prizus. Renginio metu į visus klausimus taip pat atsakys praėjusių programos ciklų dalyviai. 

Registracija vykdoma iki rugsėjo 26 dienos. Pre-akceleratorius prasidės spalio 25 d., atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją programa vyks nuotoliniu, kontaktiniu ar hibridiniu būdu, lietuvių arba anglų kalba (priklausomai nuo atrinktų komandų poreikio). 

Registracijos anketą rasite čia.

TechHub – tai Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) įgyvendinamas projektas, skirtas ankstyvos stadijos inovatyvių verslo idėjų kūrimui, intensyviam startuolių augimui bei verslumo ekosistemos tvariai plėtrai vystyti. Projekto tikslas paskatinti tyrėjus, mokslininkus, studentus ir verslo atstovus vystyti inovatyvias verslo idėjas, suteikti jų komandoms įvairiapusę inovacijų ir verslo paramos pagalbą ir sudaryti galimybes intensyviam aukštos pridėtinės vertės žiniomis grįsto verslo segmento augimui Lietuvos ekonomikoje. Kviečiame visas su projektu susijusias naujienas sekti Facebook, ir LinkedIn platformose, taip pat https://mita.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/mita-vykdomi-projektai/techhub.

Pranešimą paskelbė: Karolina Urbonaitė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą