Gamta ir gyvūnai

Nacionalinio susitarimo dėl miškų proceso vizijos etapą užbaigs visų sektorinių grupių forumas

Nacionalinio susitarimo dėl miškų proceso vizijos kūrimo etapui apibendrinti bus skirtas baigiamasis visų sektorinių grupių forumas. Jis kviečiamas rugsėjo 29 d. 9 val. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje Girionyse (Kauno r.). Planuojama, kad forume dalyvaus apie 120 žmonių.

Iš pradžių sektorinių grupių deleguoti atstovai pristatys savo grupės siūlomą viziją, o po to, susibūrę į mišrias grupes, šias vizijas apjungs į vieną bendrą viziją, kuri taps Nacionalinio susitarimo dėl miškų dokumento dalimi.

Miškų proceso vizijai kurti buvo sudaryta, atsižvelgus į skirtingus proceso dalyvių interesus, ateities poreikius ir lūkesčius, 17 sektorinių grupių: Valstybės miškų politikos, Klimato kaitos, Bendruomenių, Privačių miškų savininkų, Valstybinių miškų valdytojų ir kt.

Rugpjūtį ir rugsėjį kiekviena sektorinė grupė formulavo savo nacionalinę viziją – įvardijo įvykius ar veiksnius, kurie turėjo, turi ir turės esminės įtakos miškų procesui, taip pat pagrindinius ilgalaikius poreikius, kurie turėtų atsispindėti Nacionalinio miškų susitarimo dokumente, vertino šio susitarimo pamatinį tikslą, išsiaiškino, kokios temos jai yra aktualios. Su sektorinių grupių darbo rezultatais galima susipažinti čia.

Pranešimą paskelbė: Raimonda Karnackaitė, LR aplinkos ministerija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą