Studijos - Karjera

Mokslo metų pradžios laikas tarptautiniame pajūrio universitete prasidės įprastu metu

Šalyje užsitęsęs karantinas į nežinią dėl ateities įstūmė kone kiekvieną abiturientą. Situaciją paaštrina ir Lietuvos universitetams siūlomas pavėlinti naujų mokslo metų pradžios laikas, galimai nukelsiantis mokslus kelioms savaitėms į priekį ar net daugiau. Skirtingai nei kiti šalies universitetai, LCC tarptautinio universiteto vadovybė apsisprendusi – nauji mokslo metai prasidės įprastu laiku.

„Norime įnešti kuo daugiau aiškumo savo studentams, šiuo itin daug nežinios keliančiu laiku. Esame pasirengę ir apsvarstę įvairius variantus ir tikimės geriausio scenarijaus, žadančio, jog visi studentai galės grįžti į universiteto miestelį jau rugpjūčio pabaigoje. Jei ne, svarstome, vyresniųjų kursų studentų mokslo metus pradėti nuotoliniu būdu, o pirmų kurso studentų –  kaip ir įprasta, rugpjūčio pabaigoje”, – teigia LCC tarptautinio universiteto mokslo reikalų prorektorius J.D. Mininger. 

Remiantis naujausiomis žiniomis, Švietimo ir mokslo ministras Algirdas Mokevičius rekomenduoja aukštosioms mokykloms naujų mokslo metų pradžią skelbti rugsėjo 14 dieną, o kai kurie šalies universitetai svarsto pastarąją vėlinti dar labiau. Tuo tarpu, LCC tarptautinis universitetas ketina mokslo metus pradėti rugpjūčio 31-ąją, o pirmo kurso studentai, planuojama, į universiteto miestelį bus kviečiami jau rugpjūčio 24 dieną.

„Žinau, kad Lietuva puikiai tvarkosi su šia pandemija, o tai, kad universitetas nedvejoja ir deklaruoja savo aiškią poziciją, man pasitikėjimo savo mokymo įstaiga suteikia dar daugiau. Šiuo daug nežinios keliančiu laiku užtikrintos naujienos verčia tikėti, kad viskas grįžta į vėžias. Dabar galiu drąsiau planuoti savo laiką ir grįžimą į Lietuvą”, – sako trečio kurso studentė Anastasia Kublashvili iš Sakartvelo.

LCC, vienintelis Šiaurės Amerikos stiliaus universitetas Rytų Europoje, mokslo metų pradžią žymi pažintine savaite, kurios metu pirmo kurso studentai turi progą susipažinti su universitetu, studentų miesteliu, dėstytojais bei naujais kurso draugais, taip leidžiant įsibėgėti į šviežius mokslo metus. Artėjantį rudenį, siekiant išlaikyti maksimalią studijų patirties kokybę, pažintinės savaitės taip pat neketinama atsisakyti.

Pranešimą paskelbė: Oleksandra Demkovych, LCC International University

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą