Studijos - Karjera

Minint Lietuvos universiteto šimtmetį KTU, LSMU ir VDU alumnai susivienijo dėl bendro tikslo

Iš 1922 m. įkurto Lietuvos universiteto kilusios aukštosios mokyklos ir šiandien jame atpažįsta savo ištakas bei su juo sieja savos istorijos tarpsnius. 2022-aisiais metais minimas Lietuvos universiteto šimtmetis. Tiesa, jo minėjimas jau artėja į pabaigą, tačiau Kauno technologijos (KTU), Lietuvos sveikatos mokslų (LSMU) ir Vytauto didžiojo (VDU) universitetų alumnai Universiteto šimtmetį užbaigs iškilmingai ir su nauja tradicija.

KTU Alumnų asociacijos prezidentas D. Vaičiulis, LSMU Alumnų asociacijos prezidentas A. Sveikata ir VDU Absolventų klubo prezidentas A. Būda

Lapkričio 11 d. vykusio KTU Alumnų asociacijos gimtadienio – padėkos vakaro metu, KTU Alumnų asociacijos prezidentas Darius Vaičiulis, LSMU Alumnų asociacijos prezidentas Audrius Sveikata ir kadenciją baigęs VDU Absolventų klubo prezidentas Andrius Būda, pristatė bendrą universitetų deklaraciją „UNIVERSITETUI, MIESTUI, VALSTYBEI“. Jos pagrindinis siekis ryžtingai konsoliduoti turimą patirtį, istoriškai susiformavusio bendro Lietuvos universiteto alumnų tradicijas, mecenavimą, mentorystę ir studentiškų korporacijų iniciatyvas, prisidėti prie universitetų pozityvių akademinių ir vadybos rezultatų.

Alumnų bendruomenės tikisi, kad geri pavyzdžiai užkrečia ir susivienija dėl bendro tikslo – padaryti daugiau – kviečia prisijungti prie iniciatyvos „Mes visi vieno kraujo“. Tai bendra KTU, LSMU ir VDU alumnų iniciatyva, kuri Lietuvos universiteto 100-mečio proga kviečia sugrįžti į savo universitetą ir tapti kraujo donoru. Mūsų daug, o kartu siekdami bendro tikslo, prisidėsime prie ne vienos gyvybės išgelbėjimo.

Kraujo davimo akcija KTU vyks lapkričio 30 d. 11.00 – 16.00 val. Studentų miestelyje adresu Studentų g. 50, pirmo aukšto fojė.

Kraujo donoru gali būti:

  • sveikas, 18–65 m. amžiaus asmuo;
  • kūno masė ne mažesnė nei 50 kg;
  • pateikęs asmens dokumentą;
  • lengvai pavalgęs ir atsigėręs daugiau nei įprasta vandens.

Pranešimą paskelbė: Mantas Lapinskas, Kauno technologijos universitetas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą