Laisvalaikis

Lytinis švietimas pagal estus: tūkstančiai įsimylėjėlių bučiuosis tiesiog gatvėje

Jau gegužės 18 dieną tūkstančiai besibučiuojančių žmonių užplūs Europos kultūros sostinės Tartu (Estija) gatves. Šia pikantiška iniciatyva estai siekia atkreipti dėmesį į lytinio švietimo svarbą regione.

Idėjos sumanytojų teigimu, estai įsivaizduojami kaip šalti ir drovūs žmonės. Masinio bučinio renginys sugriaus visus nusistovėjusius stereotipus.

Orgazmo dirbtuvės ir seksualinė sveikata, virtualios realybės pritaikymas meilės emocijoms patirti, modernūs būdai šviesti jaunimą apie seksualinę sveikatą ir kalbėti šia, kartais sudėtinga tema – visi svarbiausi edukacijos klausimai taip pat bus aptarti masinio bučinio išvakarėse, gegužės 17 dieną vyksiančioje konferencijoje „Pirmasis bučinys“.   

„Kissing Tartu“ renginiu bus paminėtas ir Estijos 30-ies metų jubiliejus Eurovizijoje, kuriame kartus su kitais žinomais Europos ir Estijos atlikėjais nemokamą koncertą surengs 2014 metais Eurovizijoje nugalėjusi Conchita Wurst.

„Bučiuotis galima visaip – ypač romantiškai arba draugiškai, į žandą. Galima tėviškai bučiuoti savo atžalą arba tiesiog apkabinti artimąjį. Ši masinė meilės akcija skirta seksualinio sąmoningumo didinimui. Tai – viena iš Europos kultūros sostinės „Tartu 2024“ idėjų“, – teigia viena iš iniciatyvos organizatorių Kati Torp.

Pasak jos, Europoje puikiai žinomos atlikėjos C. Wurst dalyvavimas svarbus daugeliu aspektų. „Problemos, su kuriomis susiduria LGBT+ atstovai, svarbios Estijai ir visam regionui. Norime, kad visi renginio dalyviai būtų tokiais, kokie yra. Kiekvienas turi teisę gyventi ir mylėti“, – teigia K. Torp.

Masinio bučinio organizatoriai kviečia propaguoti lytinį švietimą ir seksualinės sveikatos svarbą, puoselėti žmonių atvirumą, žmogiškumą ir pagarbą kitam, nepaisant tautybės, rasės, amžiaus, lyties ar pasaulėžiūros skirtumų.

Pranešimą paskelbė: Tautvydas Bulvičius, UAB Baltijos jūros prekyba

Lytinis švietimas pagal estus: tūkstančiai įsimylėjėlių bučiuosis tiesiog gatvėje


Lytinis švietimas pagal estus: tūkstančiai įsimylėjėlių bučiuosis tiesiog gatvėje

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą