Grožio paslaptys

Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi – ką vertėtų žinoti?

Lūpos – viena labiausiai gundančių ir pastebimų kūno dalių, nuo kurios priklauso mūsų išvaizda. Deja, ne visi gali pasigirti putliomis, švelniomis ir pilnomis lūpomis. Dažnai jos būna asimetriškos, labai siauros, nelygios arba turi randelių, raukšlelių, kurios sendina ir sukelia kompleksų. Kadangi šiuolaikinė grožio industrija gali pasiūlyti labai greitų, operacijų nereikalaujančių korekcijos metodų, žmonės nusprendžia nesikankinti ir džiaugtis tokiais veido bruožais, apie kokius svajoja. Lūpų putlinimas (hialurono injekcijos) – neinvazinė estetinės medicinos procedūra, kuri gali padidinti lūpų apimtį ir koreguoti jų kontūrus. Ką reikėtų žinoti, jei norite atlikti šią procedūrą?

Hialurono injekcijos ir jų poveikis

Hialurono rūgštis – natūralus organizmo gaminamas glikozaminoglikanas, kurio daugiausia turime odoje ir sąnariuose. Ji pasižymi unikalia savybe išlaikyti iki 1000 kartų didesnį vandens kiekį už savo. Dėl šios priežasties hialurono rūgštis odai suteikia drėgmės, kuri atsakinga už lygų ir elastingą jos paviršių.

Hialurono injekcijos į lūpas – tai procedūra, kurios metu koncentruota medžiaga įšvirkščiama į poodinį sluoksnį. Ten hialurono rūgštis atlieka daug naudingų funkcijų. Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi koreguoja apimtis, kontūrus, lygina raukšleles, padeda sukurti norimą formą ir lūpas padaryti didesnes, putlesnes, labiau užpildytas. Procedūra greita, nėra skausminga ir turi itin mažą tikimybę sukelti alerginę reakciją. Procedūros rezultatai ilgalaikiai ir gali išlikti net iki 15 mėnesių.

Kaip rasti patikimus specialistus?

Jei jus domina lūpų putlinimas ir hialurono injekcijos, pirmiausia vertėtų pasirinkti tinkamą specialistą. Kadangi kalbame apie jūsų sveikatą ir gerovę, rekomenduojame nerizikuoti ir nebūti pernelyg taupiems. Procedūra nėra brangi ir kainuoja nuo 150 Eur, tad nesirinkite klinikos pagal kainą ir nesivaikykite akcijų. Svarbiausia, kad specialistai būtų kvalifikuoti ir sukaupę atitinkamą patirtį šioje srityje. Tai galite patikrinti paprašę parodyti sertifikatus, peržiūrėję atsiliepimus apie gydytoją. Taip pat būtina atkreipti dėmesį į naudojamų medžiagų kokybę. Jei priemonės bus neaiškios, nepatikrintos, galite susidurti su nemaloniu šalutiniu poveikiu arba lūkesčių neatitinkančiais procedūros rezultatais. Lūpų putlinimas turi būti patikėtas žinomai, gerą vardą užsitikrinusiai klinikai, geriausia, jei procedūrą atliekantis asmuo turės atitinkamą išsilavinimą ir ne tik teorines žinias, bet ir gilią praktiką.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą