Grožio paslaptys

Hialurono rūgštis palaiko gerą odos būklę

Kad hialurono rūgštis randama ir žmonių kūno audiniuose buvo atrasta prieš daugiau nei 80 metų. Nuo to laiko visi tyrimai apie šią medžiaga tik lengvėjo, o dabar kuo puikiausiai visiems žinoma, kad šios rūgšties molekulė gali išlaikyti nuo 500 iki 700 vandens molekulių, kas reiškia, jog tai yra labai intensyviai drėkinanti medžiaga. Naudojant ją išoriškai galima pagerinti veido odos būklė, nes tai stiprus drėkiklis, kuris mūsų kūnui yra puikiai pažįstamas. Kadangi ši rūgštis randama ir žmogaus organizme, ji tinka ir jautriai, į alergiją linkusiai odai. Privalumų hialuronas turi daug daugiau – susipažinkite su jais.

Odos senėjimas yra visiškai natūralus procesas, tačiau ne visiems lengva su tuo susitaikyti ir norisi savo odą išlaikyti kuo dailesnę kiek įmanoma ilgiau. Nustatyta, kad norintiems šiek tiek pristabdyti odos senėjimą, labai verta naudoti hialurono rūgštį, kuri palaiko puikų odos drėgmės balansą. Odai senstant šios medžiagos organizmas pradeda gaminti vis mažiau, todėl naudojant tokią medžiagą išoriškai, procesai šiek tiek pristabdomi. Dėl šios priežasties hialurono serumas vis populiarėja, nes yra itin koncentruotas ir garantuoja puikius rezultatus, jei yra tinkamai naudojamas.

Hialurono rūgštis ne tik pristabdo odos senėjimą, bet ir padeda šiek tiek išlyginti nedideles, negilias raukšleles, tuo pačių turėdamas teigiamos įtakos odos elastingumui. Būtent dėl to atsirado ne tik hialurono serumai, bet ir injekcijomis, kuriomis bandoma pagerinti odos būklę. Injekcijų nauda gali būti jaučiama net iki 12-os mėnesių.

Hialurono rūgštis gali būti naudojama ne tik kovojant su senėjimu, bet ir turint itin sausą odą, kuriai nepavyksta padėti jokiomis kitomis priemonėmis. Kaip minėta, geriausia naudoti koncentruotą serumą. Juo reikėtų ištepti drėgną veido odą ir palaukti kol serumas įsigers. Po poros minučių būtinai reikėtų įmasažuoti į veido odą ir veido kremą. Tai reikalinga todėl, kad kremas padeda „užrakinti“ hialurono serumą odos viduje ir jis neišgaruoja, drėkina gilesnius sluoksnius. Taip pat kremas padeda odai lengviau įsisavinti visas naudingas medžiagas, kurių yra serume. Taigi, hialurono turinčios priemonės padės jums džiaugtis jaunatviškesne ir lygesne, sudrėkinta oda.

carvertical VIN patikra

.

Parašykite komentarą