Namai

„Luminor“ skolina daugiau kaip 5 mln. eurų išskirtiniam Kauno bendrovės kvartalui statyti

Naujų būstų projektus Kaune plėtojanti bendrovė „Centromera“ išskirtinio „Pušų apartamentų“ kvartalo statyboms panaudos beveik 5,2 mln. eurų paskolą, gautą iš „Luminor“ banko.

Visa projekto vertė siekia apie 16 mln. eurų, o „Luminor“ suteikta didesnė nei 5 mln. eurų paskola sudarys maždaug trečdalį visos investuojamos sumos.

„Vertiname „Centromeros“ ilgametę patirtį ir sėkmingai įgyvendintus projektus Kauno mieste. Tikime, kad mūsų bendradarbiavimas pasiūlys kauniečiams daugiau kokybiškų butų ir prisidės kuriant miesto atmosferą“, – sako „Luminor“ banko Verslo klientų skyriaus vadovas Vytis Žegužauskas.

Iki šiol 10 nekilnojamojo turto projektų įgyvendinusi bendrovė juos finansuodavo daugiausia savo lėšomis. „Pušų apartamentai“ yra vienas didesnių bendrovės projektų, jis orientuotas į kokybę, stilių ir komforto klasę. Todėl siekiant maksimaliai gero rezultato buvo nuspręsta pasinaudoti paskolos iš banko galimybe.

„Džiaugiamės šia partneryste, kuri padės įgyvendinti projekto viziją ir tikime, kad šis, 11-asis mūsų projektas, sulauks dar didesnės sėkmės nei įgyvendintieji nuo 2004 metų“, – sakė „Centromeros“ direktoriaus pavaduotoja Vaida Šidlauskienė.

Iš viso bendrovė Kaune yra pastačiusi 32 daugiabučius su daugiau nei 700 butų.

Naujausias gyvenamojo būsto aktualijas atspindintis kvartalas „Pušų apartamentai“ planuojamas Žemuosiuose Kaniūkuose, netoli Lampėdžio ežero. Čia gyventojams bus sudarytos palankios sąlygos įsirengti elektromobilių įkrovimo stoteles, saulės kolektorius.

Butai čia planuojami nuo erdviai atrodančių kompaktiškų studijos tipo iki turinčių 3-4 kambarius, kurių dalis langų orientuoti į skirtingas pasaulio šalis. Butai pirmuose aukštuose turės erdvias terasas.

Keturi kvartalo penkiaaukščiai, vienas kurių bus išskirtinės architektūros, atitiks A++ energinę klasę. Tai bus ne pavieniai daugiabučiai, o darniai funkcionuojantis gyvenamasis kompleksas. Iš viso šiuose daugiabučiuose numatyta įrengti 240 butų, o jų bendras plotas sieks apie 12 tūkst. kvadratinių metrų.

„Pušų apartamentai“ turės ir savo žaliąją erdvę, kurioje planuojama saugoti bei puoselėti įvairių rūšių ne tik čia jau augančias, bet ir naujai pasodintas pušis bei kitus išskirtinius augalus.

Apie „Luminor“ banką:
„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų tiekėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį.

Apie „Centromera“:
UAB „Centromera“, NT vystytojas Kaune, turintis ilgametę, 18-os metų patirtį ir naujakurių, bankų bei partnerių įvertintą patikimumą. Kaune esame pastatę 32 daugiabučius, kur apsigyveno 746 naujakuriai. Daug dėmesio skiriame projektų baigtumui – suprojektuojamos automobilių saugyklos, dviračių laikymo zonos (sandėliukai), sutvarkoma aplinka. Siekiame, kad galutinis produktas būtų komforto klasės standarto, todėl net ir menkiausios detalės mums yra svarbios.

Daugiau informacijos:
Agnė Mažeikytė
„Luminor“ komunikacijos projektų vadovė
Tel.: +370 673 46337
el. p.: agne.mazeikyte@luminorgroup.com

Pranešimą paskelbė: Ineta Stravinskaitė, Publicum Financial Communications, UAB

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą