Įvairenybės

„Lietuvos talentų“ nugalėtojas M. Levickis didžiuojasi esąs lietuvis

Antrąjį „Lietuvos talentų“ sezoną laimėjo akordeono genijumi vadinamas dvidešimtmetis Martynas Levickis. Pernai dalyvavęs ir į finalą nepatekęs šiaulietis šiemet triumfavo. Jis surinko 7557 žiūrovų balsus. Antroje vietoje su 4629 balsais liko patriotinės dainos „Brolužis“ autoriai „Bjelle ir PERU“. Nedaug nuo jų atsiliko, 3336 žiūrovų balsus surinkusi oro akrobatė Karolina Stanionytė iš Alytaus. Teisėjus ir publiką sužavėjusiam Martynui atiteko 10000 eurų prizas ir teisė atstovauti Lietuvai pasauliniame talentų šou.

Pasibaigus šou Martynas dar negalėjo pasakyti, kur investuos laimėtus pinigus: „Gal į studijas Karališkojoje Londono Akademijoje, o gal į kokį nors projektą Lietuvoje. Dar nežinau“.

Paradoksas – daugiau nei 30 įvairių tarptautinių konkursų laimėtojas neturi savo akordeono, groja skolintu. „Tai labai brangus instrumentas. Už laimėtą sumą net nenusipirkčiau gero“, – sakė jaunasis virtuozas.

Paklaustas, kodėl pasirinko „Lietuvos talentus“, o ne analogišką šou Didžiojoje Britanijoje, Martynas atsakė: „Kodėl turėčiau? Esu lietuvis ir tuo didžiuojuosi.“

Projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius – Samas juokaudamas pridūrė: „Martynas yra pirmasis lietuvis, kuris atvažiavo iš Anglijos užsidirbti.“

Didelio žiūrovų dėmesio sulaukęs TV3 projektas šiemet pasižymėjo dalyvių įvairove ir talentų gausa. „Pernai į atrankas daugiausiai atėjo avantiūristų, o šiemet daugiau rinkosi talentingi. Galiu atsakingai pasakyti, kad visi finalo dalyviai verti didžiosios scenos. Jie kaip šviežias vanduo mūsų pramogų pasaulio pelkėje“, – įsitikinęs S. Urbonavičius – Samas. Jis taip pat paragino visus talentus atvykti į greitai prasidėsiančias trečiojo „Lietuvos talentų“ sezono atrankas.

­Žiūrovų balsavimo rezultatai:
1. Martynas Levickis – 7557
2. „Bjelle ir PERU“ – 4629
3. Karolina Stanionytė – 3336
4. Vytautas Matuzas – 1846
5. Diana Jasilionytė – 1213
6. Kristina Radžiukynaitė – 1168
7. „Kvinta“ – 909
8. „Ritmas kitaip“ – 693
9. Jurijus Veklenka – 668
10. „Extreme“ – 439

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą