TV laidos

Liepos 6-ąją TV3 viso pasaulio lietuvius tradiciškai kvies giedoti himną

Šeimos ir švenčių televizija TV3 savo žiūrovus sveikina su artėjančia Valstybės diena – liepos 6-ąja – ir kviečia švęsti kartu ištisas tris dienas. Nuo penktadienio iki sekmadienio TV3 dovanos kvapą gniaužiantį eterio meniu: beveik 13 valandų komiškų filmų ir serialų, 9 valandas kvapą gniaužiančių kino nuotykių ir 8 valandas animacijos vaikams, ir ne tik vaikams. Šventiniame televizijos pyrage – ir didelis kąsnis veiksmo bei muzikos, o skaniausia uoga taps specialus tiesioginis TV3 koncertas iš sostinės Vinco Kudirkos aikštės „Lietuvos geriausi“: jau šį penktadienį 20.00 val. visame pasaulyje išsibarsčiusius tautiečius Lietuvos himną drauge giedoti kvies Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genytė, Linas Adomaitis, Povilas Meškėla, Justinas Lapatinskas ir Oranžinis choras, grupė „Žas“ bei daugybė kitų žinomų vardų.

Liepos 6-ąją, Mindaugo karūnavimo dieną, TV3 siūlys mėgautis išskirtine eterio programa: 19.10 val., iš karto po TV3 Žinių, žiūrovų lauks dokumentinis filmas „Tūkstantmečio odisėja – Lietuva aplink pasaulį“, kurio metu jachtos „Ambersail“ įgula įveiks daugiau kaip 43 000 jūrmylių, aplankant 26 pasaulio kraštuose gyvenančias lietuvių bendruomenes. 21.15 val., po tiesioginio koncerto „Lietuvos geriausi“, vakaroti su TV3 pakvies trys gero kino juostos: veiksmo komedija „Šanchajaus riteriai“ (Shanghai Knights) su kovų meistru Jackie Chanu, nuotykių filmas „Nibelungų lobio medžioklė“ (Charlemagne Code) ir mokslinės fantastikos istorija „Ateiviai prerijose“ (High Plains Invaders).

Mindaugo karūnavimo dienos – penktadienio rytą į ekranus įžengs visų pamilti animaciniai herojai – „Kempiniukas Plačiakelnis“ ir „Simpsonai“, iš legendinio anglų rašytojo Arturo Conano Doyle‘io mokslinės fantastikos romano „Dingęs pasaulis“ atgis „Dinozaurų sala“, o šeštadienio ir sekmadienio rytą šėls pamėgtų animacinių filmukų „Katašunis“ ir „Redakajus“ veikėjai. 9.00 val. ryto jiems pritars naujos antrojo „Choro“ sezono serijos, kuriose naujai suskambės garsiausi pasaulyje hitai.

Šeštadienį 19.00 val. dėl garsiausių publikos ovacijų susigrums itin talentingi šalies scenos grandai – Marijus Mikutavičius ir „G&G Sindikatas“! Jau liepos 7-osios vakarą TV3 žiūrovai išvys „Red Bull Soundclash“ paradui diriguojantį didžiausio masto Lietuvoje muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėją Saulių Urbonavičių-Samą ir keturiuose muzikiniuose raunduose besikaunančius scenos gigantus.

Išgyventi kvapą gniaužiančias istorijas kvies nuotykių filmai: penktadienį – „Džiunglių knyga. Mauglio istorija“, „Artūras ir minimukai“, „Nibelungų lobio medžioklė“, šeštadienį – „Prarastasis“. Į beveik 8 val. veiksmo įtrauks Denzelis Washingtonas juostoje „Degantis žmogus“ ir pavojinga „Užklasinė veikla“. Sekmadienį Stevenas Seagalas taps „Pavojingasis“, o Jeanas Claude’as Van Damme‘as ištars: „Pragaras“!

Trokštantiems iš širdies pasijuokti – TV3 komedijų seansai: penktadienį – „Skraiduolis“ ir „Smokingas“, savaitgalį – serialai „Moderni šeima“ su nepakeičiamuoju Edu O‘Neillu, „Aiškiaregys“ bei bene garsiausios pasaulyje dvynės Mary-Kate ir Ashley Olsen juostoje „Aš ir mano antrininkė“.

TV3 televizija liepos 6-ąją tautiečius kviečia drauge iškelti trispalves. Nuo pirmadienio, birželio 25 dienos, TV3 profilyje „Facebook“ 11 dienų iš eilės galima laimėti po 3 Lietuvos trispalves kasdien: www.facebook.com/tv3.lt.

Geriausia šventinė Mindauginių programa liepos 6–8 dienomis – tik per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą