Gamta ir gyvūnai

„Lidl“ elektromobilių įkrovimo stotelėse – viena patraukliausių kainų rinkoje

Po sisteminės įrangos atnaujinimų nuo Naujųjų metų pradžios vėl veikti pradėjusios prie „Lidl“ parduotuvių esančios elektromobilių įkrovimo stotelės, pristato, ko gero, patraukliausią kainodarą rinkoje. Palankiomis kainomis vairuotojai galės pasinaudoti prie šiuo metu vienuolikos parduotuvių įrengtose stotelėse. Tvarų keliavimo būdą skatinantis prekybos tinklas tokių stotelių plėtrą tęs ir ateityje, tad jų skaičius prie parduotuvių – augs. „Lidl“ taip pat tęsia ir saulės elektrinių įrengimą ant parduotuvių stogų, kur bus generuojama žalioji energija.

„Norime savo pirkėjams siūlyti ne tik geriausią produktų kainos ir kokybės santykį rinkoje, bet ir suteikti galimybę automobilius prie mūsų parduotuvių esančiose elektromobilių įkrovimo stotelėse įkrauti palankiomis kainomis. Mūsų tikslas, kad atvykę klientai pas mus galėtų ne tik apsipirkti, bet tuo pačiu ir patogiai įkrauti savo automobilius. Norime paskatinti elektromobilių pramonės vystymąsi mūsų šalyje, taip pat įvertinę galimybes ir vairuotojų lūkesčius, pradedame taikyti vieną patraukliausių rinkoje kainodarą ir tikimės, kad tai teigiamai prisidės prie elektromobilių vairuotojų kasdienybės“, – sako „Lidl Lietuva“ Centrinės tarnybos vadovas Marius Kybartas.

Prie „Lidl“ parduotuvių galima įkrauti įvairių tipų elektromobilius – turinčius tiek AC, tiek ir DC jungtis. Nuo šiol įkrovimas greito įkrovimo prieiga (DC) kainuos tik 0,44 €/kWh, o įkrovimas lėto įkrovimo jungtimi (AC) sieks 0,36 €/kWh. Maksimalus leistinas krovimosi laikas DC jungtimi bus 1 val., o AC jungtimi – 3 val. Praėjus šiam laikui, krovimas bus automatiškai išjungtas. Taip pat nuo šiol automobilių įkrovimo paslauga galima pasinaudoti ir naktį, kuomet „Lidl“ parduotuvės nedirba. Iki šiol šia paslauga buvo galima naudotis tik parduotuvių darbo metu. Taip pat sumažinta ir depozito suma, kuri rezervuojama norint pasinaudoti įkrovimo paslauga. Ateityje prekybos tinklas pasiūlys ir daugiau apmokėjimo sprendimų, kurie dar labiau vairuotojams palengvins elektromobilių įkrovimą. Daugiau informacijos apie elektromobilių įkrovimą ir apmokėjimą galima rasti čia.

„Lidl“ elektromobilių stotelėse Lietuvoje naudojama tik žalioji energija, todėl vairuotojai gali būti tikri, kad naudojantis šiomis stotelėmis taip pat prisidedama ir prie tvaresnės aplinkos. Žaliąją energiją „Lidl“ naudoja ir visose parduotuvėse bei logistikos centre. Taip pat prekybos tinklas žaliąją energiją generuoja ir pats – ant beveik pusšimčio „Lidl“ parduotuvių šalyje jau veikia arba artimiausiu metu bus įrengtos saulės elektrinės, tokia elektrinė taip pat bus įrengta ir ant logistikos centro Kaune, Ramučiuose.

„Mūsų veiklos tvarumas – vienas pagrindinių prekybos tinklo prioritetų, todėl nuolat stengiamės ne tik atrasti naujų būdų, kaip saugoti mūsų planetą, bet ir tęsiame bei plėtojame pasiteisinančias iniciatyvas. Siekiame ne tik efektyviai naudoti energiją, bet ir generuoti ją patys, todėl ant „Lidl“ Lietuvoje parduotuvių stogų įrengiamos saulės elektrinės yra puikus būdas“, – sako M. Kybartas.

Saulės elektrinės ženkliai prisideda prie tvaresnės aplinkos. Skaičiuojama, kad jau anksčiau ant „Lidl“ parduotuvių stogų Lietuvoje įrengtos devynios saulės elektrinės per metus energijos gavybos emisijas turėtų sumažinti net 360 tonų CO2. Naujosios saulės elektrinės kasmet nuo išmetimo į aplinką apsaugos daugiau nei dešimtkart didesnį anglies dioksido emisijų kiekį.

„Lidl“ primena, kad šiuo metu elektromobilių įkrovimo stoteles prekybos tinklas turi prie vienuolikos parduotuvių Lietuvoje –  keturias stoteles Vilniuje (Salomėjos Nėries g. 16, Gariūnų g. 66, Nemenčinės pl. 15, Barčių g. 1) ir po vieną – Kaune (Savanorių pr. 315), Šiauliuose (Tilžės g. 217), Elektrėnuose (Sabališkių g. 1D), Palangoje (Klaipėdos pl. 59), Rokiškyje (Respublikos g. 113), Kaišiadoryse (Gedimino g. 135A) bei Nemenčinėje (Vilniaus g. 42). Prekybos tinklas primena, kad nuo šiol automobilių įkrovimo paslauga galima pasinaudoti ir naktį, kuomet „Lidl“ parduotuvės nedirba. Iki šiol šia paslauga buvo galima naudotis tik parduotuvių darbo metu.

Pranešimą paskelbė: Kamilė Augėnaitė, UAB „coagency”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą