Kino filmai

Liamas Neesonas po trilerio „Šaltas kraujas“ daro pertrauką: niekada nesiekiau tapti veiksmo filmų žvaigžde

„Žinau, ką jūs manote. „Ir vėl tas, ir vėl veiksmo filme“. Tačiau dešimtmetis, per kurį aš išties tapau tam tikru herojumi, kokiu iš tiesų nesu, buvo toks varginantis, kad ketinu nuo to pailsėti“, – šypsosi 66-erių Liamas Neesonas, kurį jau nuo vasario 8 dienos pamatysime veiksmo trileryje „Šaltas kraujas“. Tiesa, pats aktorius tikina, jog tai gali būti vienas paskutinių jo vaidmenų šio žanro juostose.

„Filmas „Pagrobimas“ mano gyvenime prieš 10 metų pasipainiojo visiškai atsitiktinai. Niekada nefokusavau savęs ties vienu žanru ir nesiekiau tapti veiksmo filmų žvaigžde. Gavęs scenarijų tuomet, pamenu, pagalvojau: gerai, tai nebus sunku – viską už tave padarys dubleriai, o tu tik pasiimsi kieto bičo laurus. Tikrai negalvojau, kad ši juosta uždirbs daugiau kaip 200 milijonų ir dar turės du tęsinius. Mėgavausi kiekviena filmavimų minute. Tačiau kai penkiasdešimtmetis ėmė tvarkyti dvigubai už save jaunesnius vaikinus, pradėjo imti juokas“, – šypsosi L. Neesonas.

Neseniai spaudoje pasirodė straipsnių, jog aktorius po to, kai kino teatruose pasirodys „Šaltas kraujas“, nusprendė daugiau nebesifilmuoti veiksmo juostose. Tačiau jis pats sako, jog tai ne visai tiesa.

„Nemėgstu skambių pareiškimų, nes ne kartą jau esu susidūręs, koks teisingas posakis yra „Niekada nesakyk niekada“. Tačiau man reikia pertraukos, tad keli kiti filmai, kurių imsiuosi, bus kitokie“, – sako aktorius.

O kol kas veiksmo trileris „Šaltas kraujas“ pasakos apie atšiauriame Amerikos miestelyje gyvenantį Nelsoną Koksmaną (jį ir vaidina Liamas Neesonas), kuris visada buvo doras pilietis. Nesivėlė į įtartinas veiklas, mokėjo mokesčius, vedė mylimą moterį, susilaukė sūnaus ir iki šiol vairuoja sniego valytuvą. Užtat smurtinė jo sūnaus mirtis yra kaip perkūnas iš giedro dangaus. Ėmęs ieškoti atsakymų, Nelsonas sužino, kad tai – narkotikais besiverčiančios nusikaltėlių grupuotės darbas.

Iš pradžių Nelsonas pašalina vieną nusikaltėlį. Tada antrą. Trečią. Na, ir dar porą. Kol galų gale susierzinęs grupuotės vadeiva pats atkeliauja aiškintis, kas žudo jo vyrus. Vienas prieš keliolika galvažudžių, Nelsonas neturėtų nė menkiausio šanso. Bet vyras turi du didžiulius privalumus. Pirmas – gimtąjį miestelį jis pažįsta kaip savo penkis pirštus. Antras – Nelsonas vairuoja sniego valytuvą.

Kaip tai jam pasitarnaus kovoje už atimtą sūnaus gyvybę? Tai pamatysime jau nuo vasario 8 dienos, veiksmo trileryje „Šaltas kraujas“.

Filmo anonsas: https://youtu.be/gM0uDgnNEw8

Embed kodas:

Parašykite komentarą