Laisvalaikis

Kuriame Lietuvos mieste gyvena didžiausi šunų mylėtojai?

Balandžio 24-ąją – minima Šuns diena, kurią prieš kelis metus iniciavo Lietuvos kinologų draugija. Šią dieną norima atkreipti visuomenės dėmesį, kad šuo nebėra vien tik namų sargas ir kaip bet kuris kitas  augintinis reikalauja žmogaus atsakomybės ir rūpestingos priežiūros. Šia proga prekybos tinklas „Maxima“ įvertino gyvūnų prekes perkančių klientų įpročius ir pabandė nustatyti, kur gyvena patys didžiausi šunų mylėtojai.

„Retas įsivaizduoja savo gyvenimą be augintinio, todėl vieni renkasi mažiau laiko ir priežiūros reikalaujančius gyvūnus – žuvytes ar graužikus, kiti yra ištikimi kačių arba šunų šeimininkai, o trečiųjų namuose būna tikras mini zoologijos sodas, kur po vienu stogu sutelpa ir paukščiai, ir katės, ir dažnai net ne vienas šuo.

Minint Šuns dieną gyvūnų mylėtojams primename, kad meilė augintiniui, visų pirma, reiškia atsakomybę užtikrinti tinkamas gyvūno laikymo sąlygas. Gyvūnams skirtų prekių pasirinkimas mūsų prekybos tinklo parduotuvėse yra labai platus –  čia galima rasti ne tik įvairiausių rūšių ėdalo bei skanėstų, bet ir įvairiausių priežiūros priemonių – šukų, pavadėlių, antkaklių, žaislų ir kitų šunų dresavimui ir jų priežiūrai skirtų priemonių be kurių nei keturkojai, nei jų šeimininkai nebeįsivaizduoja savo kasdienos“, – pažymėjo „Maximos“ komercijos vadovė Vilma Drulienė.

Kaip rodo didžiausio šalyje prekybos tinklo „Maxima“ duomenys, šunims skirtos prekės, palyginti su kitais pirkiniais, santykinai dažniausiai atsiduria Joniškio gyventojų pirkinių krepšeliuose. Savo augintiniams joniškiečiai gausiausiai perka ir įvairiapusį šunims skirtą ėdalą, ir kitas priežiūros priemones – antkaklius, žaislus, specialiai keturkojams skirtą šampūną.  

Šunų mylėtojų taip pat gausu Kelmėje, Pakruojyje, Ariogaloje, Kazlų Rūdoje, Naujojoje Akmenėje, Raseiniuose, Jurbarke, Radviliškyje. Čia šunų mylėtojai aktyviai perka ne tik kasdienio sauso ėdalo bei konservų, bet ir įvairiausių skanėstų, o tai reiškia, kad mėgsta palepinti savo ištikimus keturkojus draugus.

Pastebima, kad visoje Lietuvoje perkamiausi yra šunims skirti konservai ir įvairūs skanėstai tiek dresūrai, tiek šunų dantų priežiūrai. Tuo tarpu sausas ėdalas sudaro kur kas mažesnę dalį – jo nuperkama beveik 3 kartus mažiau nei konservų. Taip pat „Maximos“ pirkėjai aktyviai perka ir įvairias šunų priežiūros bei dresūros priemones, pavyzdžiui, žaislus, pavadėlius ir antkaklius, vienkartines palutes, maišelius ekskrementams.  Tokių prekių per metus nuperkama nuo kelių šimtų iki keliasdešimt ar net kelių šimtų tūkstančių.

„Gyvūnams skirtų prekių asortimentas yra gausus, nes norime, kad klientai, apsilankę „Maximoje“ galėtų apsirūpinti ne tik sau reikiamomis prekėmis, bet ir rastų visas priemones, kurios padėtų užtikrinti augintinių priežiūrą. Svarbu ir tai, kad siūlomos prekės yra skirtingų gamintojų, kas leidžia prekes ir gyvūnų priežiūros priemones rinktis pagal savo galimybes ir poreikį“, – priduria V. Drulienė.

Iš viso „ Maximos“ asortimente yra daugiau kaip 200 skirtingų rūšių šunims skirto ėdalo, kurio vien pernai nupirkta apie 7 mln. pakuočių. Taip pat gyvūnų mylėtojams yra siūloma beveik 600 įvairiausių augintiniams skirtų priežiūros prekių.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 245 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė : Lilija Eizintienė, Fabula Hill+Knowlton Strategies

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą