Meilė

Kur yra geriausios vietos laikyti prezervatyvus?

Prezervatyvai – yra pati patikimiausia ir populiariausia apsisaugojimo priemonė  ne tik Lietuvoje, bet ir visame išsivysčiusiame Pasaulyje. Kai esi jaunuolis ir gyveni su draugais ar  kambariokais arba dar sudėtingiau su viską norinčiais žinoti tėvais, kartais kyla klausimas, o kur laikyti man tuos sargius?  Tai yra labai svarbu, nes dažniausiai perkame prezervatyvus ne po vieną ir mums iškyla dilema, o kur laikyti tuos prezervatyvus, kad jie nebūtų pašaliniams lengvai randami ir būtų lengvai prieinami kai jų prireikia su mergina.

Aplamai, prezervatyvus patariame laikyti tiesiog sausoje, vėsioje vietoje, kad nebūtų tiesioginių saulės spindulių ir jokios trinties. Prezervatyvai gali būti jautresni negu Jūs manėte.. Lengva pasakyti, bet būna atveju pavyzdžiui kai  keliauji, ar nori, kad sargių nepastebėtų tėvai ar kambariokai, teks pagalvoti rimtai J Mūsų paruoštos geros idėjos, kur patogiausia ir saugiausia laikyti Jūsų prezervatyvus:

  • Laikykite prezervatyvus sausoje, švarioje skardinėje dėžutėje nuo kavos ar arbatos. Skardinėje dėžutėje prezervatyvo pakuotė išliks sausa ir vėsi, be to tokia dėžutė niekam nekris į akis.
  • Kelionėje tvarkingai laikyti prezervatyvams naudokite atskirą, mažą piniginę, skirtą centams. Tik jokiu būdu šalia prezervatyvų nedėkite pačių centų, tai turi būti visiškai atskira piniginė. Taip pat nelaikykite prezervatyvų savo įprastoje piniginėje. Atsiradusi trintis gali pažeisti apsisaugojimo priemonių pakuotę ir jas pačias.
  • Laikykite prezervatyvus kojinėse, kojinių stalčiuose. Juose vėsu ir sausa, be to ši vieta labai diskretiška!
  • Laikykite prezervatyvus tiesiog spintelėje šalia lovos, juk čia jie geriausiai pasiekiami, kai jų prireikia! Jeigu jaudinatės dėl smalsių kambariokų, tiesiog įsukite prezervatyvą į kokį nors rūbą, kad ir tas pačias kojines.
  • Keliaudami, skirkite prezervatyvams visiškai atskirą kelioninės kuprinės skyrelį, taip jie bus lengvai ir patogiai pasiekiami. Įsitikinkite, kad šis kuprinės skyrius nesiliečia jų jokiais aštriais, metaliniais daiktais (tušinukais, žirklėmis, peiliais ir pan.), nepakiškite prezervatyvų po sunkiais daiktais, pvz. knygomis.
  • Dar viena puiki vieta prezervatyvams laikyti – tuščios papuošalų dėžutės. Papuošalų dėžutės, ypač tos, kurios turi kelis skyrelius – paslaptingas ir gražus būdas laikyti prezervatyvams. Tik jokiu būdu nelaikykite prezervatyvų kartu su papuošalais, nes auskarai, vėriniai ar apyrankės gali pradurti ar kitaip pažeisti prezervatyvo pakuotę.
  • Puiki vieta prezervatyvams laikyti yra ir senos, nebenaudojamos, tačiau švariai išplautos ir išdžiovintos kosmetinės.
  • Na o patys išradingiausi slapukai gali pasinaudoti gerai žinomu triuku. Paimkite nebereikaingą, storą knygą ir išskaptuokite joje prezervatyvo formos skylę. Gausite itin originalią ir patikimą slėptuvę!

Tikiuosi šie patarimai Jums padės ir Jūs jausitės visada saugūs ir pasiruošę! Prezervatyvų slėptuvės darosi vis rimtesnis klausimas, nes prezervatyvai internetu dabar leidžia planuotis ir nusipirkti savo norimų prezervatyvų didensius kiekius taip taupant savo pinigus ir būnant visada pasiruošus saugiam seksui.

NaudotosKnygos.lt

No Comments

Parašykite komentarą